İşletme Yüksek Lisansı - MBA

Genel

Program açıklaması

Waikato MBA, son derece pratik bir dünya standartlarında yönetim niteliğidir. Ortaya çıkan liderleri ve yöneticileri, belirsizlik, karmaşıklık ve sürekli değişen iş ortamını yönetebilecek izciler olarak kullanma yetenekleri ve kapasiteleri ile donatmak için tasarlanmıştır.

Waikato Yönetim Okulu, inovasyon ve sorumlu yönetim yoluyla dünya çapında araştırma odaklı bir işletme okulu tarafından desteklenen yenilikçi ve etik iş liderleri geliştirmeye kararlıdır.

Katılımcılarımızın sınıfa getirdikleri bilgi ve deneyim son derece değerlidir. Bunu takdir ederek, MBA mezunlarımıza ilham verecek, eğitecek ve dönüştürecek bir program geliştirdik. Eylem öğrenmeye güçlü bir vurgu yapılır ve bu uygulamalı öğrenme tarzı, teorinin pratik uygulamasını sağlar ve yatırımın anında geri dönüşünü sağlar.

Katılımcılarımızın, “Bugün öğrendiklerim, yarın başvurabilirim” dediğini duyuyoruz. Bu da ders içeriğimizin oldukça pratik doğasını onaylıyor. MBA ile, güven ile nasıl başa çıkacağınızı, yenilikleri nasıl uygulayacağınızı ve önemli bağlantılar kurmayı öğrenin. MBA yolculuğunda katılımcılar, işlevselden stratejik yönetime, uzmandan genelciye, yerelden küresel bakış açılarına ve yapılandırılmışdan yenilikçi fikirlere geçiş yaparlar.

Waikato Yönetim Okulu ve dönüşümsel MBA programımıza hoş geldiniz. Yaşamı değiştiren bir yolculuğa çıkmak için bize katılın.

Üçlü Taç Akreditasyonu

Waikato Management School, dünya çapında 14,000 işletme okulunun en üst% 1'inde, Triple Crown akreditasyon statüsü kazanmış, uluslararası iş eğitimi alanında mükemmeliyete layık görülmüştür. Kurumumuz, okulumuz ve İşletme Yüksek Lisans programımızın hepsi çeşitli küresel sıralamalarda tanınmıştır.

  • AACSB, İş ve İşçi İşbirliği Okulları AACSB, misyonunu ve temel değerlerini koruyan, küresel yönetim eğitiminin çıkarlarını ilerletmek için çalışan ve AACSB'nin önde gelen işletme okulları topluluğuna katılan kurumları tanır.
  • MBA Akreditasyonu Derneği - AMBA, lisansüstü işletme eğitiminde en yüksek başarı standardını ifade eden, uluslararası alanda en iyi programlara layık görülmüştür. Öğrenciler, iş okulları, mezunlar ve işverenler AMBA'yı altın standart olarak kabul ediyor.
  • EFMD Kalite İyileştirme Sistemi - EQUIS, yönetim ve işletme alanlarında yükseköğretim kurumlarının kalite değerlendirme, iyileştirme ve akreditasyon alanında lider uluslararası bir sistemdir.
  • CEO Dergi MBA Sıralaması - Waikato MBA, CEO Dergi'nin Global MBA Sıralaması 2018'de Tier One statüsünü korudu ve ilk kez 2017'de bu dereceye ulaştı. Waikato, bu statüye ulaşmak için Kuzey Amerika ve Avrupa dışındaki 18 işletme okulundan biridir.

Neden Waikato?

MBA yolculuğunuz için Waikato almak için en iyi nedenler

  • Yenilik, liderlik ve sorumlu yönetimin temel disiplinleri programa dahil edilir
  • Üç tane küresel akreditasyon kuruluşu tarafından akredite edilen Crown - AACSB, AMBA ve EQUIS.
  • Daha küçük sınıf boyutları, ders verenlerle ve sınıf arkadaşlarıyla yüksek düzeyde etkileşim anlamına gelir
  • Sıkı kabul değerlendirmeleri, öğrenmeyi ve ağ oluşturmayı geliştirmek için profesyonel ve kültürel açıdan çeşitli gruplar oluşturur.
  • Programınıza ve yaşam tarzınıza uyacak esnek çalışma seçenekleri.
  • Program ücretleri tüm çalışma turu masraflarını ve öğretim materyallerini içerir.

Uygulamalar

Waikato MBA için başvurular enrol.waikato.ac.nz adresindeki The University of Waikato çevrimiçi portalı üzerinden tamamlanabilir.

Giriş kriterleri ve ingilizce gereksinimleri için, lütfen waikato.ac.nz/go/MBA adresini ziyaret edin.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Devamını oku

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Daha Az
Hamilton , Tauranga + 1 Daha fazla Daha az