İşletme Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Tennessee Tech'in İşletme Yüksek Lisansı (MBA), tüm sektörlerde kariyerleri ödüllendirmek için farklı geçmişlere sahip öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. İş araştırmalarının temel alanı, vaka yöntemleri, simülasyonlar ve araştırma projeleri gibi çeşitli pedagojilerin kapsamlı kullanımı yoluyla genel yönetimsel yeterliliğin geliştirilmesi amacıyla geniş kapsamlıdır. Seçmeli dersler, öğrencinin ilgisini çeken özel yeterlilikleri geliştirmek için kullanılır.

MBA Programı, öğrencilerin maksimum rahatlık ve esneklik için% 100 çevrimiçi bir programı sürdürmelerine izin verecek şekilde tasarlanmıştır. İşletme Fakültesi'ndeki fakülte uzmanları, çevrimiçi kursları öğretme konusunda yaklaşık yirmi yıllık deneyime sahiptir ve içerik çevrimiçi olarak sunulmasına rağmen, bir öğrencinin diploması, dersler kampüste öğretiliyormuş gibi tamamen aynı görünür.

Tam zamanlı ve yarı zamanlı programlar, öğrencilerin derecelerini kendi hızlarında almaları için mevcuttur. Öğrenciler, 30 saatlik programı bir yıl gibi kısa bir sürede bitirebilir veya programın tamamlanması için altı yıla kadar kendi kendine hız yapabilirler. MBA öğrencileri, Tennessee Tech'te uygun fiyata yüksek kaliteli eğitim alırlar. İşletme Fakültesi yüksek lisans programları, Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International) tarafından tamamen akredite edilmiştir. AACSB Akreditasyonu, dünya çapında işletme okulları için en yüksek başarı standardını temsil eder.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Tennessee Tech produces practical, ready-to-work graduates from a broad range of academic disciplines prepared to compete in a technologically driven world. Here, students have the freedom to discover ... Devamını oku

Tennessee Tech produces practical, ready-to-work graduates from a broad range of academic disciplines prepared to compete in a technologically driven world. Here, students have the freedom to discover and pursue their passions, knowing there is a supportive community behind them. Developing their passions into hundreds of student clubs and organizations, Tech students make an impact on campus, in the community and around the world. Transformative experiences are a tradition at Tech. Our students cultivate a lifelong desire to learn about their favorite subjects, or pursue entirely new interests under the guidance of knowledgeable and supportive faculty. A genuine community of faculty, staff and alumni committed to challenging all to bring out their best and to supporting each other in academic, personal and professional development exists at Tech. These pursuits result in honest, lifelong connections that carry far beyond the classroom. With an enrollment of more than 10,000 students, Tech offers degrees from eight academic schools and colleges: Agriculture and Human Ecology, Arts and Sciences, Business, Education, Engineering, Fine Arts, Interdisciplinary Studies, and Nursing. Daha Az