İşletme Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Çalışırken okuyabileceğiniz geniş tabanlı bir iş programı ile lider ve yönetici olarak performansınızı artırın.

Analitik titizliğini ve stratejik zekasını güçlendiren üst düzey bir yönetici pozisyonuna geçin. İşletme Yüksek Lisans (Executive MBA) üç aylık dönemlerde üç ders yapılandırılmış yoğun bir derecedir.

Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın

Executive MBA , profesyonel akranlarınıza ve gelecekteki işvereninize - zihinsel kabiliyetiniz, mesleki deneyiminiz, yönetici kalibreniz ve iş dünyasında inovasyon anlayışı hakkında bir mesaj gönderir.

Akademik ve profesyonel liderlerden öğrenin ve diğer öğrencilerle güçlü ağlar kurun. Stratejik düşünmeyi, karar vermeyi ve liderliği geliştiren araçlar ve modeller konusunda ustalaşacaksınız.

Mesleki yaşamınızda hemen kullanabileceğiniz pratik beceriler geliştirin ve kariyer potansiyelinizi en üst seviyeye çıkaracak bir bilgi bankası oluşturun.

Öğreniminizi canlı bir danışmanlık projesinde uygulayacaksınız - yurtdışında uluslararası bir işletmeyle veya burada bir Yeni Zelanda organizasyonu ile çalışacaksınız.

Uluslararası tanınma

İş idaresi programımız, tüm MBA programları için uluslararası kabul görmüş bir dünya standardı olan İngiliz merkezli MBA Derneği (AMBA) tarafından onaylanmıştır.

Wellington İşletme ve Devlet Okulu, uluslararası işletme eğitimi akreditasyonlarının 'Üçlü Taçını' elinde tutan dünya çapında küçük işletme okulları arasındadır. Kalifikasyonunuzun dünyanın en iyilerine karşı duracağından emin olabilirsiniz.

Çalışırken öğren

Çalışırken yarı zamanlı çalışın. Her hafta haftada bir Cuma ve Cumartesi günleri kurslar düzenlenir ve öğrendiklerinizi hemen mesleki yaşamınıza uygulayabilirsiniz.

Yeterlilik aile yapısı

Executive MBA kademeli bir nitelikler ailesine sahiptir. Bunlar merdivenlerle düzenlenmiştir, böylece her bir yeterlilik için tamamlanan kurslar bir sonraki adıma sayılabilir.

İşletme Yüksek Lisans Belgesi Executive MBA yol açabilir.

Size en uygun giriş koşulları, zaman taahhüdü ve kariyer avantajları ile nitelikleri seçin.

Ne okuyorsun

180 puan Executive MBA, bir yıllık tam zamanlı çalışma (dört trimester) veya dört yıla kadar yarı zamanlı çalışma ile tamamlanabilir.Bölüm 1 Bölüm 1'de sekiz ana kursu tamamlayacaksınız ve temel iş fırsatları ve konularında sağlam bir temel oluşturabilirsiniz. Bunlar, yapı, kültür ve değişim, işletme kararları için ekonomik analiz, kurumsal finansal yönetim, stratejik pazarlama ve dijital dönüşüm gibi organizasyon teorisi konularını içerir.

Ayrıca, yeni becerilerinizi denizaşırı bir kuruluşun danışmanı olarak iyi bir şekilde kullanmak için uluslararası seyahat etme şansına sahip olacaksınız.

Bölüm 2 Bölüm 2'de inovasyon ve girişimcilik, müzakere ve anlaşmazlıkların çözümü ve stratejik yönetim gibi konuları kapsayan derslerden bir seçmeli seçeceksiniz.

Veya Üniversitenin işletme okulundan seçilen derslerle, sizinle en çok ilgilendiğiniz alana odaklanmayı seçin.

Topluluk

Çalışmanızı ayrıntılı bir program yönlendirmesiyle başlatacaksınız.

Ayrıca etkinliklere, atölye çalışmalarına, sosyal işlevlere ve seminerlere katılma fırsatınız olacaktır. Lisansüstü Öğrenci Birliği size bilgi verebilir ve kampüste size bir ses sağlar.

Çalışmaya dönüyor

Birçok öğrenci birkaç yıl sonra lisansüstü eğitim alır ya da daha önce yüksek bir düzeyde öğrenim görmemişlerdir. Okuduğunuzdan bu yana bir süre geçmişse, irtibat subaylarımız üniversite hayatına girmenize yardımcı olabilir.

Kariyer

Gözetmenlerinizi baş yönetici, baş işletme görevlisi, baş finans görevlisi, baş pazarlama görevlisi, baş bilgi görevlisi ve genel müdür gibi rollere koyun.

Victoria University of Wellington işletme mezunu olan birçok Victoria University of Wellington , hem Yeni Zelanda'da hem de yurtdışında C-suite iş ve kamu sektörü yöneticileridir .

MBA yeterliliklerinin sunduğu performans artışı ve promosyon fırsatları kazanç gücünüzü önemli ölçüde artırabilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Devamını oku

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Daha Az
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Daha fazla Daha az