İşletme Yüksek Lisans - İngiltere (Dubai / Sharjah'da MBA)

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Öğrenciler 8-10 120 kredi uygulamak ve fakülte tarafından öğretilen öncelikle bireysel bir tez sunulması üzerine Bolton- İngiltere Üniversitesi, kontör MBA tamamlamak için, değerlendirme Atama tarafından% 100'dür BAE, Modülleri öğretilen güvenli Üniversitenin.

Tezi (Maksimum 60 Kredi) konsantrasyonu şöyle olabilir:

 • Genel Müdürlük
 • Pazarlama
 • İnsan kaynakları.
 • Muhasebe ve Finans

Üniversite danışmanı, tezlerini tamamlarken öğrencilerle birlikte çalışacaktır. Üniversite, tüm konu alanlarına etki eden yüksek kaliteli araştırma üretme konusunda kararlıdır.

Üniversiteler Hakkında:

Bir Gümüş TEF Anma Üniversitesi olan Bolton Üniversitesi , 1824'te Bolton Mekanik Enstitüsü olarak açıldı; 2005 yılında ise “Bolton Üniversitesi” ünvanı verildi. Bolton Üniversitesi, kendine özgü yüksek kaliteli, öğrenci odaklı, lisans ve lisansüstü programları dünyanın dört bir yanından başvuruları çeken, Yoğun Araştırma, Araştırma Bilgili Yüksek Öğrenim Kurumudur. Yüksek düzeyde proaktif öğrenci desteği ve akademik sunumunun kalitesine uygun mükemmel olanaklar ile heyecan verici ve zorlu bir öğrenci deneyimi sunacak. İngiltere Nişanlık Anketi 2018'de sektör genelinde genel olarak 6. sırada yer aldı.

Bolton Üniversitesi, Greater Manchester kurumları arasında genel öğrenci memnuniyeti ve 131 ulusal üniversiteler liginde 18. sıradaki ortak konumla birincilikle, Complete University Guide 2019'da listelerde yer aldı.

Anglia Ruskin Üniversitesi, İngiltere'nin doğusundaki en büyük üniversitelerden biridir ve 30.000'den fazla öğrencisi vardır. Üniversite 1858 yılına dayanıyor. Anglia Ruskin Üniversitesi, 2018'de Times Higher Education World University tarafından 301-350 sıralaması aldı. Ayrıca 2016'da, üniversite Times Higher Education'ın dünya sıralamasında İngiltere'deki 38. En İyi Ortak Ortak olarak seçildi .


Yeterlilik, Ulusal Yeterlilik Çerçevesine (NQF) akredite edilmiştir ve her bir yeterlilik kendi benzersiz Yeterlilik Akreditasyon Numarasına (QAN) sahiptir. Bu numara öğrencinin son sertifika belgesinde görünecektir.

Program [Ulusal Yeterlilik Çerçevesi QAN: 601/7656/8] tarafından akredite edilmiştir:

Programdaki zorunlu dersler, 21. yüzyılda uluslararası bir organizasyonun liderliği ile ilgili temel yönetim kavramları, modelleri, ilkeleri ve temel beceriler konusunda sağlam bir temel sağlar. Programı başarıyla tamamladıktan sonra, eleştirel düşünmek ve temel iş konularını ele almak için stratejiler oluşturmak için karmaşık karar araçlarını kullanabileceksiniz. Bir lisans derecesine sahipseniz ve yönetimde daha üst düzey bir rol üstlenmek istiyorsanız ya da İşletme alanında Yüksek Lisans düzeyinde eğitim almak isteyen bir çalışanıysanız, başarılı olmak için doğru programdasınız demektir.


Bu yenilikçi program, çok çeşitli iş uygulamalarını ve araştırma odaklı çalışma fırsatlarını ele almak isteyen mezunlar için hazırlanmıştır. Program mevcut ve gelecekteki işveren taleplerini karşılamak için geliştirilmiştir.

Uygunluk kriterleri

İdeal bir aday, en az 2 yıllık iş tecrübesi olan herhangi bir öğrencide yüksek lisans düzeyinde bir programı başarıyla tamamlamış olabilir. Lisans derecesine sahip olmayan ancak önemli ölçüde iş tecrübesine sahip olan adaylar da vaka bazında ele alınacaktır.

Müfredat Yapısı 8 Modül (Kümülatif Kredi Gereksinimi: 120 Kredi)

 1. Kurumsal Strateji
 2. Kurumsal Finansman ve Finansal Strateji
 3. İK Uygulaması, Liderlik ve İnsan Yönetimi
 4. Küresel Ticaret ve Strateji Üzerindeki Etkisi
 5. Araştırma, Problem Çözme ve İş Raporlama
 6. Operasyonlar, Kalite ve Tedarik Zinciri Yönetimi
 7. Stratejik Pazarlama
 8. Proje Yönetimi

Doktora - Pazarlama / Genel Yönetim / Muhasebe ve Finansman / İnsan Kaynakları Yönetimi (İK) / Operasyonlar / Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi (Maksimum 60 Kredi) alanında

Emniyete 120 kontör olması, aday öncelikle sunulması bireysel tez üzerinde Bolton-İngiltere Üniversitesi MBA üst tamamlamak için uygundur.
Girişler açık.

PROMOSYON ÜCRETLERİ - Sınırlı Süreli Sadece MBA için-24 AED, Minimum aylık AED 1000 taksitte ödenebilir.

MASTER BAE'de Uygun Fiyatlı Yüksek Kaliteli Eğitim Sunuyor

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Since 1995, Master Education International (MEI) has served its affiliated and associated institutes in the Middle East, India, the Far East, and their student community at large, by providing UK, US ... Devamını oku

Since 1995, Master Education International (MEI) has served its affiliated and associated institutes in the Middle East, India, the Far East, and their student community at large, by providing UK, US and Indian Higher Education. Its flagship programs are MBA and BBA. MEI is a partner of three prominent UK awarding boards; QUALIFI, BTEC Edexcel and NCC Education and City Vision University USA and Banasthali University India (Listed and Recommended by Ministry of Education, UAE) Masters is also an off-campus office for research based programs leading to Ph.D. MASTER Institute: Providing Quality Higher Education with Affordability in UAE since 1995. Daha Az
Dubai , Sharjah , Abu Dabi + 2 Daha fazla Daha az