İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

73850_Untitled.jpg

Lincoln International Business School MBA , etik, sürdürülebilir ve sorumlu yönetimin kilit değerleri etrafında inşa edilmiş yaratıcı ve işbirlikçi bir öğrenme deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. MBA, günümüzün iş ortamında başarılı olmak için gerekli olan teknik, analitik ve yumuşak becerileri kullanarak profesyonel ve kişisel liderlik gelişiminizi geliştirmek için tasarlanmıştır.

MBA, aktif araştırma ağımız aracılığıyla tutku, coşku ve azimle küresel zorluklarla ilgilenen BM PRME girişimini izlemektedir.

Lincoln International Business School MBA'in öne çıkan özellikleri:

 • Kişiselleştirilmiş Liderlik Gelişimi Faaliyetleri
 • Yönetici Kariyer Koçluğu
 • Canlı Danışmanlık Projeleri
 • Yoğun Müzakere Eğitimi
 • Çalışma Yerleşim Fırsatı
 • İş Ağı İçin LIBS Connect'e Üyelik

Kariyer hedefleriniz göz önünde bulundurulduğunda, kişiselleştirilmiş bir liderlik planı aracılığıyla kendinizi konumlandırmanıza yardımcı olacak rehberlik ve koçluk hizmeti sunarak, kararınıza güvenmenizi ve karmaşık bir küresel ortamda güçlü bir lider olmanızı sağlar. Topluluğumuza ait bir aidiyet duygusu sağlayabilecek ve kişisel ağınızı ve potansiyelinizi genişleten güçlü ve kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz.

73826_blueWallStudentDiary.jpg

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Lincoln International Business School MBA, sınıf öğrenimini gerçek organizasyonlarla birleştirmeyi amaçlayan bir çekirdek ve seçmeli modüller içermektedir. Temel modüller, her bir küresel yöneticinin ihtiyaç duyduğu becerileri geliştirmek için tasarlanırken, seçmeli modüller ve teziniz size uzmanlık fırsatı sunar.

Dersler ve seminerler, atölye çalışmaları ve grup dersleriyle küresel ticaret ve liderliğin temellerini meşgul etmek ve tartışmak için bir fırsat sunar. Programımızın programlanmasında sınıf etkinliklerine, grup ve bağımsız çalışmalara olanak veren esneklik vardır.

Proje modülü, danışmanlığa mükemmel bir giriş sağlamak için tasarlanmıştır. Durum ve istekleri ile ilgili bir araştırma parçası yürütmek için bir müşteri ile meşgul olabilirsiniz. Öğrenciler daha önce Siemens, British Steel, Dynex ve YMCA gibi bir dizi yüksek profilli kuruluşla Canlı Danışmanlık Projeleri gerçekleştirmişlerdir.

Lincoln International Business School MBA, bloklarda sunulan modüllerin bir parçası olarak liderlik geliştirme faaliyetlerinin yanı sıra müzakere atölyelerini de içermektedir. LIBS Connect'e üyeliğiniz sayesinde, endüstri konuşmacıları ve liderlerinden konuk konferanslara katılabilirsiniz. Önceki konuk konuşmacılar arasında Üniversite Şansölyesi Lord Adebowale CBE, BBC Mütevelli ve İcra Direktörü Suzanna Taverne ve Siemens pcl Juergen Maier'in Genel Müdürü yer aldı.

MBA çalışması, derslerde ve seminerlerde kapsanan materyali inceleyerek bağımsız çalışmanın önemli bir bölümünü içerir. Genel bir rehber olarak, sınıftaki her saat için öğrencilerin bağımsız bir çalışmada iki-üç saat geçirmeleri beklenir. Öğretilen modüller normalde dönem başına 36 iletişim saatine (dersler, seminerler ve atölye çalışmaları) sahiptir.

Özellikler

Lincoln International Business School MBA'in öne çıkan özellikleri:

 • Kişiselleştirilmiş Liderlik Gelişimi Faaliyetleri
 • Yönetici Kariyer Koçluğu
 • Canlı Danışmanlık Projeleri
 • Yoğun Müzakere Eğitimi
 • Çalışma Yerleşim Fırsatı
 • İş Ağı İçin LIBS Connect'e Üyelik

Giriş Koşulları 2018-19

En az 2: 2 onur derecesi ve iş deneyimi. Normalde öğrencilerin en az iki yıl ilgili iş tecrübesine sahip olmaları beklenir.

İki yıldan daha az ilgili deneyime sahip mezunların, başvurularını desteklemek için 300-500 kelimelik bir amaç beyanı sunmaları gerekmektedir.

İfadenizdeki kanıtlar şunları içermelidir:

 • Yarı zamanlı iş
 • Gönüllü faaliyetler
 • Üniversite boyunca öğrenci liderlik rolleri (örneğin kulüpler ve organizasyonlar)
 • Bir organizasyonda liderlik veya çalışmanın deneyimi

Ayrıca, ilk dili İngilizce olmayan öğrencilerin IELTS 6.0 ya da eşdeğeri İngilizce dil yeterliliğine sahip olmaları gerekmektedir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Daha Az