Bu program ACICS tarafından onaylanmıştır - Bağımsız Kolejler ve Okullar için Akreditasyon Kurulu.

MBA programımız , öğrencilerin Girişimcilik, Küresel İlişkiler ve Uluslararası hukukun temel iş alanlarında bilgi edinmelerini sağlar.

Program, öğrencilere yüksek kalitede, mesleki eğitim veren, böylece daha çeşitli iş fırsatları için onları nitelendirerek sağlar.

MBA programı üç akademik bileşenden oluşur: temel gereksinimler, konsantrasyon seçmeli dersleri ve capstone deneyimi. MBA derecesi ile mezun olabilmek için öğrencilerin başarılı bir şekilde en az 36 kredilik ders almaları zorunludur.

Temel Gereksinimler

Temel ihtiyaçlar 24 kredi değerinde 9 zorunlu dersten oluşmaktadır.

Dersin adı


Konsantrasyon Gereksinimleri

Konsantrasyon gereksinimi , üç konsantrasyondan birinden dört dersi (12 kredi) almaktır: (a) Girişimcilik, (b) Küresel İlişkiler veya (c) Uluslararası Hukuk

Her dönem boyunca öğrencilerin iki zorunlu ders ve bir konsantrasyon dersi tamamlamaları beklenir. Öğrenciler ilk yarıyılında CAPS 501'i tamamlamalıdırlar.

Girişimcilik Konsantrasyonu

Girişimcilik programı, öğrencilere günümüzün rekabet gücü yüksek küresel iş ortamında girişimci olarak uzmanlık kazandırmak için gerekli bilgi ve deneyime sahiptir. Öğrenciler, inovasyon, markalaşma ve intrapreneursiteyi anlama ve yönetme ile ilgili kritik becerileri edinirler. Programın bir parçası olarak, öğrenciler kendi projelerini nasıl geliştireceklerini ve ticarileştireceklerini öğreniyorlar.

Dersin adı


Global İlişkiler Konsantrasyonu

Küresel İlişkiler müfredatı, öğrencileri küresel ekonominin birbirine bağlı çeşitli bileşenleri hakkında eleştirel düşünmeye zorlar. Bilgi teknolojisi devriminden tedarik zincirlerinin yeniden yapılandırılmasına, tekelci uygulamaların sürdürülebilir kalkınmaya kadar, öğrenciler dünya ekonomisini dönüştüren temel dinamikler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olurlar.

Dersin adı


ekonomi bilimi

Uluslararası Hukuk

Dersin adı

MBA Kabul Prosedürleri

Kabul web sitemiz, hem yerel hem de uluslararası öğrencilere MBA programımıza başvurmak için gerekli bilgileri sağlar.

BAU Uluslararası Üniversitesi, yaratıcı, eleştirel düşünen ve entelektüel ve profesyonel yaşamlarını bir sonraki seviyeye taşımaya hazır öğrenciler arıyor. BAU gerekli tüm belgeleri alana kadar bir başvuru tam olarak kabul edilmeyecektir. Başvurular tamamlandıktan sonra dikkatlice gözden geçirilir. Başvuru sahipleri kabul şartlarına göre değerlendirilir ve buna göre seçilir.

Adaylar ilk gelene ilk hizmet esasına göre işlenir. Gerekli tüm belgelerin tek bir pakette gönderilmesi, başvuru sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olabilir. Bazı durumlarda, öğrenciler kayıtları erteleyebilir. Kayıtları erteleyen öğrenciler, kayıt olduklarında ne tür harçları ve ücretleri talep etmekle yükümlü olacaklardır.

Program dili:
  • Ingilizce
Bay Atlantic University - Washington, D.C.
Son Güncelleme Ağustos 13, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Oca 2020
May 2020
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
18,000 USD
Yıllık - Burslar Mevcut
Deadline
Eki 15, 2019
Nis 1, 2020
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Oca 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Eki 15, 2019
Start Date
May 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Nis 1, 2020
Start Date
Ağu 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Temmuz 15, 2020

Oca 2020

Location
Son başvuru tarihi
Eki 15, 2019
End Date

May 2020

Location
Son başvuru tarihi
Nis 1, 2020
End Date

Ağu 2020

Location
Son başvuru tarihi
Temmuz 15, 2020
End Date