İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Genel

Program açıklaması

İşletme Yüksek Lisansı (MBA), işletme ve yönetim alanında kariyer için gerekli becerileri geliştirmek için tasarlanmış uluslararası kabul görmüş bir derecedir. Ancak MBA'in değeri kesinlikle iş dünyasıyla sınırlı değildir. Bir MBA ayrıca kamu sektöründe, devlette, özel sektörde ve diğer alanlarda yönetim kariyeri arayanlar için yararlı olabilir. MBA şu anda dünyanın en popüler profesyonel derece programıdır.

Çoğu MBA programı, muhasebe, ekonomi, pazarlama ve operasyonlar gibi konuların "temel" bir müfredatının yanı sıra katılımcıların kendi kişisel veya mesleki ilgi alanlarını takip etmelerine olanak tanıyan seçmeli dersler içerir.

Kaliteli işletme okulları genellikle adayların bir MBA programına başlamadan önce en az birkaç yıllık profesyonel iş deneyimine sahip olmasını gerektirir ve Holy Family University bir istisna değildir. Ancak, şu anda profesyonel veya denetleyici deneyiminiz yoksa, lütfen Yeni Profesyoneller MBA programımızı inceleyin.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The world of business is fascinating and constantly evolving. The School of Business Administration prepares you for the future—regardless of whether you will be launching your business career, changi ... Devamını oku

The world of business is fascinating and constantly evolving. The School of Business Administration prepares you for the future—regardless of whether you will be launching your business career, changing career directions, starting a business, or considering graduate school. You will learn to embrace technology, view business through an increasingly global lens, and treat colleagues with respect and compassion. You will gain practical business experience through internships with employers in your field of study. Daha Az