İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Genel

Program açıklaması

UL Lafayette'deki MBA programı, çeşitli eğitim ve profesyonel geçmişlere sahip öğrenciler için yüksek kaliteli lisansüstü eğitim sunmaktadır. Programımız, mevcut pozisyonlarda ilerlemeniz, kariyer değişikliklerine hak kazanmanız ve iş ve toplumda yönetim ve liderlik pozisyonlarında başarılı olmanız için gerekli bilgi ve becerileri geliştirir.

MBA programımız tam zamanlı çalışan bir öğrenci için tasarlanmıştır ve öğrencilerimizin yaklaşık% 86'sı diplomalarını alırken çalışmaya devam etmektedir. Müfredatınızı tamamlarken, her dönem öğrendiklerinizi uygulamaya koyabilir, etik hususları, uluslararası boyutları, teknolojik uygulamaları ve iş dünyasına katılımı mevcut işinize entegre edebilirsiniz.

UL Lafayette'de, MBA derecenizi geleneksel bir sömestr biçiminde kazanabilir veya derecenizi% 100 çevrimiçi olan hızlandırılmış 8 haftalık kurslarda tamamlayabilirsiniz. Kişisel hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza uyan dokuz konsantrasyondan birini seçerek müfredatınızı daha da özelleştirebilirsiniz.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

As a student in one of the country's best business schools, you can earn a degree with prestige and hone the skills you need to be a leader and a valuable employee in your career. Learn the complexiti ... Devamını oku

As a student in one of the country's best business schools, you can earn a degree with prestige and hone the skills you need to be a leader and a valuable employee in your career. Learn the complexities of economies, the detailed analysis of accounting, the strategies of marketing, and more. UL Lafayette's MBA program offers high-quality graduate education for students having varied educational and professional backgrounds. The program develops skills and knowledge necessary to progress in current positions, qualify for career changes, and progress in managerial and leadership positions in business and society. Daha Az