İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Bölgedeki en saygın programlardan biri olan UMW MBA, bilgi birikiminden daha fazlasını yapar - zihinleri dönüştürür ve öğrencileri günümüzün iş dünyasında gerekli becerilerle donatır.

İster yönetsel beceriler geliştiriyor olun, ister kariyer ilerletmek isterse de girişimcilik avantajı elde edin, işletme yönetiminde yüksek lisans derecesi sizi başarıya götürecektir. Teoriyi pratikle birleştiren UMW yüksek lisans derecesi, rekabetçi iş ortamında en iyi uygulamaları tam olarak anlamanıza ve gelişmiş bir sorumluluk ve liderlik pozisyonu hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

UMW MBA programı benim için uygun mu?

UMW İşletme Koleji bünyesindeki İşletme Yüksek Lisansı, çeşitli kurumsal ortamlarda yönetim ve liderlik pozisyonlarını üstlenmek isteyen yeni ve deneyimli profesyoneller için mükemmel bir seçimdir. Adaylar, iki veya daha fazla mesleki veya teknik iş deneyimine sahip olmak zorundadır - ancak zorunlu değildir.

Ne öğreneceğim

MBA programı yaratıcı liderler üretmek için tasarlanmıştır ve kapsamlı iş deneyimi ve akademik referansları ile bir fakülte tarafından kolaylaştırılmıştır. UMW, kuruluşların teknik ve insan taraflarını yönetmek için gereken bilgi ve becerileri size sunar. Liderliği, ekip çalışmasını ve problem çözmeyi teşvik eden çekirdek dersleri kişisel hedeflerinizi ilerleten seçmeli derslerle birleştiriyoruz. Rekabetçi iş ortamında en iyi uygulamaları anlayacaksınız. Diğer olanaklar arasında, program boyunca öne çıkan sınıf arkadaşları ve konuk konuşmacılar aracılığıyla Fredericksburg / Stafford topluluğundaki ağ oluşturma yer alıyor.

Hangi kariyerlere hazırlanacağım?

UMW MBA programının mezunları Fortune 500 şirketlerinde, devlet kurumlarında, kar amacı gütmeyen kuruluşlarda ve girişimcilik girişimlerinde çeşitli liderlik pozisyonları için iyi bir şekilde hazırlanmıştır. UMW'nin MBA programındaki son mezunlar, Boeing, Booz Allen Hamilton, Citibank, Geico, General Dynamics, Intuit, Lockheed Martin, JP Morgan Chase ve Northrop Grumman gibi kuruluşlarla görevlendirildi.

Mezunlarımız, UMW MBA programı hakkında ne söylüyor?

University of Mary Washington MBA programı, geceleri sınıfta iş becerilerini geliştirmek ve onları ertesi gün işe almaya uygun bir araç sunmuştur. Benim UMW MBA bana iş ve kariyerimde büyük avantaj sağlayacaktır.

- Peter O'Hara, PE, kıdemli VP mühendislik danışmanlığı hizmetleri, Orta Atlantik

University of Mary Washington MBA programı, vizyoner bir lider olmam için bana meydan okudum ve işyerimde iş prensiplerini derhal uygulama fırsatı verdi. Ayrıca sınıf arkadaşlarım ve profesörlerim olan paha biçilmez bir kalite ağı da kazandım.

- Larry Andrews '11, finans / muhasebe direktörü, Rappahannock Elektrik Kooperatifi

Programı tamamlamak ne kadar sürer?

UMW, MBA programında çeşitli format ve lokasyonlarda kurslar sunmaktadır. Bunlar arasında Stafford ve Dahlgren kampüslerinde bir akşam programı dahil olmak üzere iş ve aile sorumlulukları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çoğu sınıf sekiz hafta boyunca haftada bir gece toplanır. İki yıl veya daha kısa sürede bitirmek için tam kurs yükü alın ya da bir seferde bir ders alın. Dereceyi tamamlamak için altı sene izin verilir.

Programa kabul için ne zaman ve nasıl başvururum?

Güz dönemi boyunca kayıt yaptırmak için önerilen başvuru tarihi 1 Ağustos'dur. (Yüksek lisans asistanlığı için başvuran tüm öğrenciler 1 Mart'a kadar kabul edilmek için başvuruda bulunmalıdırlar.) İlkbahar için önerilen dosyalama tarihi 15 Kasım'a kadardır. Terim, 1 Nisan. UMW, dosyalama sonrası başvuruları bir yuvarlanma, yer-esasına dayalı olarak kabul eder.

Başvuru sahiplerini, her bir özel program için son başvuru tarihlerini görüşmek üzere lütfen 540-286-8030 numaralı Lisansüstü Mezuniyet Ofisini arayarak veya graduate@umw.edu adresine e-posta göndermelerini öneririz.

Ekim ayında başlayacak olan sonbahar döneminin ikinci sekiz haftalık oturumuna veya Mart ayında başlayacak olan bahar dönemine kayıt yaptırarak kurslarınıza bir başlangıç ​​yapın. Ya da bir lisanssız öğrenci olarak MBA programına katılın.

UMW MBA programı hakkında daha fazla nasıl öğrenebilirim?

İletişim bilgileri:

David Harger

Lisansüstü Kabul Direktör Yardımcısı

UMW Lisansüstü Kabulleri

540-286-8088

dharger@umw.edu veya graduate@umw.edu

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in t ... Devamını oku

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in the world. Daha Az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited