İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Genel

Program açıklaması

WilmU MBA Derecesi - Kariyer Katalizörünüz

İş kariyerinizi yüksek vitese çıkarmaya hazırsınız ve WilmU MBA programı sizi rekabetçi bir iş piyasasında gelişmek için gerekli beceriler ve bağlantılar ile donatacak. Girişimciler ve çalışan profesyoneller için tasarlanan bu yüksek lisans programı, geleneksel sınıflar ve çevrimiçi kurslar seçiminiz aracılığıyla maksimum esneklik sunar. Ondan fazla uzmanlaşmış MBA konsantrasyonu, lisans programı kurslarını özel kariyer hedeflerinizle uyumlu hale getirir.

İş Becerilerinin Doğru Kombinasyonu

Analitik. Karar verme. İletişim. Ağ oluşturma. MBA programımız, en iyi problem çözücüleri ortaya çıkaran çok yönlü bir lisans programıdır. Bu nedenle JP Morgan, Bank of America, Christiana Care ve diğer önde gelen işverenler gibi en iyi şirketler, çalışanlarına Wilmington Üniversitesi MBA ile değer veriyor.

Gerçek Dünya Uzmanlığına Sahip İşletme Okulu

MBA programınız boyunca, alanlarında aktif uygulayıcı olan öğretim üyelerinin içgörülerinden ve uzmanlıklarından yararlanacaksınız. Mentorlarınız olarak, günümüzün iş zorlukları hakkında birinci elden bilgileri sınıflarınıza getiriyorlar. Eğitmenleriniz ve sınıf arkadaşlarınız, kariyerinizi geliştirirken arayabileceğiniz profesyonel bir ağ oluşturacaktır.

Daha Uygun Fiyatlı ve Erişilebilir

WilmU, bölgesindeki diğer işletme yönetimi programlarına kıyasla 1 numaralı en uygun fiyatlı işletme okulu eğitimine sahiptir. GMAT gerekliliği olmayan açık kabul politikamız, kariyerinizde başarıya giden yolu açar.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Vision Wilmington University’s College of Business will offer highly respected programs that provide opportunity to all lifelong learners in business practices through a professional faculty, relevant ... Devamını oku

Vision Wilmington University’s College of Business will offer highly respected programs that provide opportunity to all lifelong learners in business practices through a professional faculty, relevant curriculum and individual student support. Mission Integration Statement Wilmington University’s College of Business is committed to excellence in teaching by providing business students with practitioner-based faculty who focus on individual guidance and support with professionalism, respect, and integrity for all. The curriculum is based on fundamentals and emerging business practices recognizing the link between community needs and educational instruction. The College of Business remains nimble and current by developing and maintaining strong bonds with both alumni and the business community. Upon graduation, students will have confidently demonstrated the knowledge, skills and ability to solve problems, make meaningful contributions to the workforce, and to serve both their organization and the community at large. Accreditation The College of Business is an institutional member of and fully accredited by the International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE). Daha Az