İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

İşletme Yüksek Lisans (MBA), iş yönetimi kariyer kariyer özlemleri ile bir uygulayıcı odaklı MBA kazanmak için, işletme yönetimi eleştirel ve bütünsel bir anlayış ve deneyim için temelleri atma fırsatı sunar.

Programın amacı:

  • Potansiyel bir yönetici ve lider olarak sizi geliştirin.
  • Herhangi bir organizasyonda rol almak için gerekli becerileri iyi bir şekilde anlamanıza yardımcı olun.
  • Sorumlu ve etik yöneticilerin gelişimindeki özlemleri yansıtın.
  • Uluslararası bağlamda etkin ve yetkin bir şekilde çalışabilmek için liderlik becerilerindeki gelişmeyi destekleyin.

York Business School'da MBA eğitimi alırken, iş yönetimi ve iş araştırmalarında çağdaş düşünceye maruz kalacaksınız. Bu, iş uzmanları ve araştırmacıların konuk konuşmacı programı tarafından tamamlanan, iş yönetimi alanında aktif araştırma yapan akademik personel tarafından desteklenen bir dizi deneyimle olacaktır. Bu program size Chartered Management Institute (CMI) tarafından profesyonel vücut akreditasyonu kazanma fırsatına sahip olacak bir canlı iş projesine katılma fırsatı verecektir.

York St John MBA, İşletme Yönetimi için bir tutku paylaşan farklı bir dizi öğrenciyi işe almayı amaçlamaktadır. Bu programdaki bir öğrenci olarak, hem AB / İngiltere'den hem de dünyadaki diğer ülkelerden İşletme Yönetimi alanında kariyerlerine devam etmek veya daha da geliştirmek isteyen başkalarıyla birlikte çalışacaksınız.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Our magnificent campus is ... Devamını oku

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Our magnificent campus is located in the centre of the historic City of York. Daha Az
Sharjah , Abu Dabi + 1 Daha fazla Daha az