İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Genel

Program açıklaması

128540_rsz_bruce-mars-xj8qrwvuoes-unsplash.jpg

Yeni dünya İşletme Yüksek Lisansımız, profesyonel becerilerinizi geliştirecek ve yenilikçi fikirlerinizi işe yarayacaktır. Önde gelen akademisyenler tarafından yönetilen bu kurs, hızla değişen bir kurumsal ortamda size rekabet avantajı sağlar.

İşletme Yüksek Lisans (MBA) bugünün ve yarının iş liderlerinin ihtiyaçlarına yöneliktir. Bu ders küresel işletmeler, liderlik, strateji, muhasebe, örgütsel davranış, ekonomi ve finans, pazarlama, girişimcilik ve iş ahlakı oluşturma ve yönetme konularında uzman beceriler sağlayan 8 birimden oluşmaktadır.

Harici şirketler aracılığıyla endüstri konuşmacılarına ve projelerine erişim yoluyla pratik bilgiler ve ağ oluşturma fırsatları elde edeceksiniz.

Öğrenim ücreti:

110.250 AED

Süre:

3 trimester tam zamanlı veya yarı zamanlı eşdeğeri

Vasıf:

İş İdaresinin Başı

İstihdam umutları

Mezunlar, iş dünyasında işverenler tarafından büyük ölçüde ödüllendirilen işletme alanında profesyonel uzmanlıkla donatılmış iş, hükümet ve hükümet dışı alanlarda kariyer ve liderlik rolleri almaya hazır olacaklardır.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Murdoch University Dubai is a core branch of Murdoch University, which is based in Perth, Western Australia. Our vibrant campus in Dubai caters to the area's growing demand for skilled professionals a ... Devamını oku

Murdoch University Dubai is a core branch of Murdoch University, which is based in Perth, Western Australia. Our vibrant campus in Dubai caters to the area's growing demand for skilled professionals across a range of industries. All courses follow the same academic requirements as the courses offered in Australia, taught by highly qualified international lecturers. The degrees awarded are issued from Australia and are exactly the same as the ones conferred on campus in Australia. Daha Az