İşletme Yüksek Lisans - Fort Hays State Üniversitesi

Genel

18 konum mevcut

Program açıklaması

İşletme Yüksek Lisans

Önde gelen ABD Üniversitesinden bir çift sertifikasyon Yüksek Lisans Programı.

En iyi ABD üniversitesinden dünya çapında akredite bir MBA programı. Pazarlama, finans, operasyon, sağlık, eğitim ve teknoloji alanlarında uzmanlaşmayı seçme ve birçok uzmanlık seçme esnekliği.

MBA / MSc / Yüksek Lisans Diploması

Profesyonel bir dönüşüme hazırlanmak için, Exeed School of Business and Finance önde gelen bir ABD Üniversitesi ile ortaklaşa benzersiz bir şekilde harmanlanmış akademik programlara Exeed School of Business and Finance . Bu programlar, yönetim ve liderlik potansiyelinizi gerçekleştirmeniz için sizi donatmak üzere tasarlanmıştır.

Dünya çapında akredite edilmiş programlar, eğitim ve çalışma organlarının çoğunluğunun kabulü ile, daha üst düzey bir role ilerlemede veya daha geniş zorluklarla başa çıkmada size yol göstermeye odaklanmıştır. Üst düzey çalışan profesyoneller için tasarlanmış programlar, yoğun bir modüler tabanlı formatta tasarlanmıştır.

Orta Doğu'nun endüstrisine odaklanan ve Körfez liderlerinin alternatif bir petrol dışı sanayi geliştirme vizyonuna odaklanan ESBF akademik programları, profesyonelleri lojistik, bankacılık, finans, fintech, havacılık, sağlık teknolojisi, sağlık, perakende ve e-ticaret endüstrisi.

Endüstri gazileri tarafından tasarlanan ESBF, profesyonellerin sürece katılmadan değerlendirme ve tez savunmasına kadar uçtan uca bir çözüm sunuyor. ESBF'nin akademik programları, akademi ve endüstri alanında deneyim sahibi bir grup kıdemli öğretim üyesi ve profesör tarafından kolaylaştırılmakta ve bir kurs direktörü ve kurs yöneticisi tarafından desteklenmektedir. Exeed School of Business and Finance akademik programları, önceden belirlenmiş bir program çerçevesinde halka açıktır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... Devamını oku

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. Daha Az
Sharjah , Sharjah , Umman Çevrimiçi , Suudi Arabistan Çevrimiçi , Singapur Çevrimiçi , Bahreyn Çevrimiçi , Hindistan Çevrimiçi , Dubai , Kanada Çevrimiçi , Nijerya Çevrimiçi , Bombay , Bengaluru , Abu Dabi , Malezya Çevrimiçi , Londra , Riyad , Cidde , Dammam , Al Ain + 18 Daha fazla Daha az