İşletme Yüksek Lisans - LIU Brooklyn

Genel

Program açıklaması

hakkında

Size uygun zamanlama, mükemmel talimat, dinamik ağ, sürekli kişisel danışmanlık ve uygun, popüler bir konum ile birlikte kapsamlı ve zorlu iş müfredatı sunan bir MBA programı arıyorsanız, Long Island University Brooklyn Kampüsü'nde MBA programı sizin için doğru seçim.

36 ila 63 kredili İşletme Yüksek Lisansı (kredilerin sayısı lisans öğreniminize dayanmaktadır) sürekli değişen ihtiyaçları karşılayan kapsamlı bir program sunarak profesyonellerin iş dünyasında lider olmasını sağlayan bilgi tabanı ve becerileri sağlar. küresel iş ortamı. Program, kariyerlerini ilerletmekle ilgilenen yoğun çalışma profesyonellerinin programlarını karşılamak için, akşamları ve hafta sonları 15-7 haftalık dönemler boyunca yarı zamanlı olarak sunulmaktadır. Programa kaydolduğunuzda, her kıtayı temsil eden öğrencilere ve şirket kuruluşları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumlarında çalışanlar da dahil olmak üzere çeşitli profesyonel geçmişlere sahip olacaksınız.

Gerekli dersler yoluyla işin temel prensiplerini anlayacaksınız. Ek olarak, belirli bir alanda yoğunlaşmaya odaklanarak uzmanlık ve zihniyet geliştireceksiniz. Bu sayede, pazarlanabilirliğinizi arttırmak ve kariyeriniz boyunca size hizmet etmek için tasarlanmış, derinlemesine bilgi ve beceri seti gelişiminin güçlü bir kombinasyonu sunacaktır.

Kabul şartları

MBA programında tam matris öğrenci olarak kabul için standartlar aşağıdaki gibidir:

  1. Akredite bir kurumdan en az 3.0 kümülatif not ortalaması ile lisans diploması.
  2. Başvuru sahibinin akredite bir kurumdan bir yüksek lisans veya JD diplomasına sahip olması veya Sertifikalı Kamu Muhasebecisi lisansına sahip olmaması koşuluyla Lisansüstü Yönetim Kabul Testi (GMAT) veya Yüksek Lisans Kayıt Sınavı (GRE) sonuçları.
  3. Daha önce katıldığı tüm yüksekokul ve üniversitelerden alınan resmi transkriptler (yabancı belgelere onaylı İngilizce tercümesi eşlik etmelidir).
  4. Yabancı kolejlerden ve üniversitelerden derece başvuruları için TOEFL sınavının resmi skor raporu.
  5. Başvuru sahibinin programa kabul edilmesini amaçlayan yazılı bir beyanı.
  6. Mevcut bir özgeçmiş.
  7. İki tavsiye mektubu.
  8. Kabul Ofisine sunulan tamamlanmış bir başvuru.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Devamını oku

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Daha Az
New York , Brookville + 1 Daha fazla Daha az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited