İşletme Yüksek Lisans - LIU Post

Genel

Program açıklaması

hakkında

Bir Yüksek Lisans of Business Administration (MBA), finans sektörünün çok ötesinde kariyer fırsatlarına kapı açar. Aslında, bilgi teknolojisi, enerji, ilaç ve sağlık hizmetleri, geçen yıl MBA işe alımında çift haneli büyüme gösteren sektörler arasında yer alıyor ve 2014 GMAC Kurumsal İşe Alım Anketi'ne göre, MBA mezunları için istihdam görünümü dünya çapında.

Yönetim Koleji, öğrencilerimizin geniş kapsamlı bireysel ilgi alanlarını ve kariyer hedeflerini destekleyen esnek ve özelleştirilebilir MBA programları sunmaktadır. Kullanışlı akşam kursları, derecenizi tam ya da yarı zamanlı olarak kendi hızınızda takip etmenizi sağlar. MBA programlarımızdaki öğrenciler, üst düzey yöneticilerden yeni lisans öğrencilerinin kültürel geçmişlere, kariyer ve yaşam deneyimlerine kadar profesyonel sorumlulukların bir karışımını temsil etmektedir. Fakültemize de yansıyan bu çeşitlilikler, hem sınıf içinde hem de ötesinde zenginleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sağlamakta ve giderek küreselleşen iş ortamını yansıtmaktadır. Tüm MBA ve iş programlarımız AACSB International tarafından akredite edilmiştir.

LIU Post Yüksek Lisans of Business Administration (MBA) programı, akademik zorluk ve gerçek dünya etkisinin en yüksek düzeylerini birleştirir. AACSB International tarafından akredite edilmiştir, bireysel ilgi alanlarını, kariyer hedeflerini ve yoğun programları desteklemek için çeşitli esnek seçenekler sunar. Eğitiminizi hafta içi ve / veya cumartesi günleri tam veya yarı zamanlı olarak takip edin. Çeşitli mesleki gelişim alanlarına sahip farklı bir işletme derecesi olarak, finans, yönetim, pazarlama ve uluslararası iş alanlarında seçmeli dersler mevcuttur.

LIU Post ayrıca, şirket ofisleri sponsorluğunda sınıfların sunulduğu ikili bir JD / MBA Programı ve Kurumsal MBA Programı sunmaktadır. Hızlandırılmış BS / MBA ve BA / MBA programlarımız, nitelikli öğrencilerin Lisans Diplomasını veya lisans derecesini sadece beş yılda tamamlamasını sağlar.

Kabul Koşulları

İşletme Yüksek Lisans Programı, lisansüstü eğitim için adayların değerlendirilmesinde en kritik kriterleri şu şekilde belirlemiştir:

 1. Akademik başarı ve önceki akademik çalışmaların kanıtladığı gibi bir başarı arzusu.
 2. Mezuniyet Yönetimi Kabul Testi (GMAT) puanları ile belirtildiği gibi lisansüstü çalışma için Yetenek.
 3. Motivasyon, liderlik potansiyeli ve önceki çalışma deneyimi ve müfredat dışı faaliyetlerin kanıtladığı olgunluk.

Yüksek Lisans of Business Administration (MBA) için adaylar kabul için aşağıdaki öğeleri sunmalıdır.

 • Kabul için başvuru
 • Başvuru ücreti: 50 $ (iade edilmez)
 • Akredite bir kolej veya üniversiteden en az 2.75 genel not ortalaması ile lisans diploması. Bu şartları karşılamayan öğrenciler, lisansüstü danışmana kabul edilmek için seçeneklerini tartışabilirler. Uygulama için herhangi bir özel lisans üstü gerekli değildir. Bir yüksek lisans kurumunda üst sınıfa devam eden adaylar, Yönetim Koleji'ne kabul için başvurabilirler, ancak kabul, final notlarının teslimi ve lisans derecesini aldıktan sonra şarta bağlı olarak yapılacaktır. Amerika Birleşik Devletleri dışındaki kurumlara katılan adaylar, ABD lisans derecesine eşdeğer bir dereceye sahip olmalıdır.
 • Katıldığınız herhangi bir kolej (ler) veya üniversiteden lisans ve / veya yüksek lisans transkriptlerinin resmi kopyaları.
 • MBA programına kabul için aşağıdaki standart testler kullanılabilir: GMAT, GRE ve LSAT. Tam kabul için en az 400 GMAT (Graduate Management Admissions Test) puanı gerekmektedir. Genel lisans not ortalaması 2,5-2,7499 arasındaysa daha yüksek puan gereklidir. GRE Sınavı, en düşük GMAT eşdeğeri 400 puan ile 130-170 ölçeği kullanılarak (Ağustos 2011) alınırsa kabul edilir. GRE GMAT Dönüşüm Tablosu, www.ets.org/gre/institutions/about/ adresinde bulunabilir. mba / comparison_tool. Son beş (5) yıl içinde alınan ve en az 141 puanla alınan bir LSAT Sınavı da kabul edilir. Aday öğrenciler aşağıdaki ölçütleri karşıladıkları takdirde standartlaştırılmış testlerden muaftırlar: bir CPA lisansı veya bir JD, doktora veya Yüksek (Mühendislik) konsantrasyonlarında Yüksek Lisans derecesi.
 • Başvuranın mesleğin potansiyelini ele alan ve bir yüksek lisans programını tamamlayabilen şirket antetli kağıda iki profesyonel ve / veya akademik tavsiye mektubu.
 • Bu çalışma alanında lisansüstü çalışma yürütmekle ilgilendiğiniz sebebi ele alan Kişisel Bildiri.
 • Mevcut bir özgeçmiş.
 • İngilizce ikinci dil olan öğrenciler, Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi'nin (TOEFL) resmi puan sonuçlarını vermelidir. Gerekli minimum TOEFL puanı: 85 İnternet tabanlı (213 bilgisayar tabanlı veya 550 kağıt tabanlı) veya minimum IELTS puanı: 7.0.

Standartlaştırılmış test yeterliliğine ulaşmamış öğrenciler, Kişisel Zenginleştirme Programına kayıtsız öğrenciler olarak kaydolmaya davet edilirler ve en fazla iki (2) 500 seviyeli MBA temel dersleri için kayıt yaptırabilirler. Öğrencinin MBA programını devam ettirmek için en geç ikinci dersin tamamlanmasından sonra listelenen standart testlerden birini başarıyla geçmesi beklenir.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Devamını oku

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Daha Az
New York , Brookville + 1 Daha fazla Daha az