İşletme Yüksek Lisans - Uluslararası Akredite MBA Programı

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Basitçe söylemek gerekirse, İsviçreli bir eğitim değeri taşır.

ABD ve AB onaylı MBA derecemiz size özgeçmişinizde yeni bir çizgiden fazlasını verir. Dünyanın herhangi bir yerinde, istediğiniz kariyere profesyonel bir geçit sağlar.

38864_swiss_school_of_management_992.jpg

MBA deneyimimiz sizi önemli konular içine alır ve güçlü yönlerinizi, yeteneklerinizi ve güveninizi geliştirmek ve geliştirmek için kendi içinize ulaşmanızı sağlar. Her durumda, sınıfta, olayda ve aktivitede, sadece liderliği incelemekle kalmayıp onu göstermeniz istenecektir.

SSM'de her gün bir soru ile başlar: "Ne yapacaksın?", Çünkü seni en çok ilgilendiren soruya hazırlamanın en doğru yolu, burada ya da kariyerinde, kampüsümüzün ötesinde olsun: "Ne fark edeceksin?" dünyada yapmak ".

119472_46707195_2019413841488086_5226798993903714304_o.jpg

Uygulamada Öğrenme

Öğrenciler bilmeli, öğrendiklerimizi odağa çeken özel anlar vardır. Teori, pratik, deneyim ve yetenek tek bir keskin noktaya geldiğinde - kesin bir hareket tarzını şekillendiren bir karar. O zaman soru, artık "ne yapılabilir" değil, "ne yapacağım" değil.

İsviçreli iş yapmanın yolu budur. İsviçre'nin mükemmellik konusundaki itibarı, yüksek vasıflı işler yapan yüksek nitelikli iş gücünden kaynaklanmaktadır. Bu itibarın kaynağı, İsviçre'nin bildiği şeydir - Avrupa çapında yüksek kaliteli eğitim.

Dünya çapında en iyi MBA Programları arasında yer aldı

Swiss School of Management'ın MBA Derecesi, Avrupa'nın en iyi 20 İşletme Okulu'ndan biri olan ve MBA derecesi dünya çapında en iyi Programlar arasında yer alan ve MBA Derneğinin onayladığı INSEEC Business School ile işbirliği içinde verilir. Ayrıca, SSM MBA Derecesi ABD'deki IACBE ve CHEA-Yüksek Öğretim Konseyi tarafından tamamen onaylanmıştır. MBA derecemiz, Gaziler İşleri Dairesi tarafından da onaylanmıştır. SSM, yüksek ve sürekli eğitim kurumları için İsviçre Kalite Hükümeti tarafından akredite edilen İsviçre Kalite Belgesi etiketi EduQua tarafından kalite sertifikalı bir okuldur.

Sunulan MBA Türleri

İsviçre İşletme Okulu, çeşitli MBA programları sunmaktadır:

 • Roma'da tam zamanlı MBA programı (1 yıl)
 • Roma'da Executive MBA (EMBA) programı (1 yıl)
 • Roma ve Paris / Londra'da çift MBA programı (1-2 yıl)
 • Roma, Paris ve Londra'da İşletme Yüksek Lisans Programı (2 yıl)


Yaklaşımımız dört alana odaklanıyor

global

Küresel bir dünyada faaliyet gösterme zorluğuna yükselin. Uluslararası adaylarla karıştırın ve farklı ülkelerden, kültürlerden ve görüşlerden insanlarla omuz omuza çalışmanın ne demek olduğunu deneyimleyin.

38863_swiss_school_of_management_993.jpgUygulamada Öğrenme

Çakışan veriler, karmaşık politikalar ve yoğun baskılar karşısında nasıl karar vereceğinizi öğrenin.

Girişimcilik

Potansiyel yeni bir girişimi araştırın, girişimcilerle bağlantı kurun ve yeni fırsatlar keşfedin.

Mezun İlişkileri

Bağlantı kurun ve iş fırsatlarını ortaya çıkarın. MBA katılımcısı olarak, SSM'nin Avrupa'daki akademik ortakları tarafından düzenlenen uluslararası gençlik konferanslarına katılma şansına sahip olacaksınız. Ayrıca, kendinize Paris veya Londra'da altı aylık ücretli staj yapma imkanı veren Çift veya Sermaye MBA programımıza geçme şansına sahip olacaksınız. Kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız, Roma'ya gidin. İsviçre düşüncesinin kariyerinizi hayal ettiğinizden daha da ileri götüreceğini öğrenin.

38866_swiss_school_of_management_linkedin.jpg

Müfredat

Dersler haftada iki kez: Pazartesi

Dersler

 • Liderlik 360 Derece
 • Muhasebe
 • Pazarlama Dinamiği
 • Örgütsel davranış
 • Küresel Makroekonomi ve Finans
 • Uluslararası Hukuk ve Etik
 • Küreselleşme
 • Siber güvenlik
 • Yatırım
 • Rekabetçi Strateji
 • Global Olarak Müzakere
 • Yoğun Uzmanlaşma Kursları
 • Tez Araştırması - Bireysel Çalışma

Uzmanlık

Tam zamanlı MBA Programı çeşitli dallarda / uzmanlıklarda tamamlanabilir.

 • Global Yönetim ve Liderlik
 • maliye
 • Girişimcilik
 • İnsan kaynakları
 • Sağlık, Güvenlik ve Çevre (SEÇ)
 • Lüks Yönetim
 • Pazarlama
 • Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar
 • Proje Yönetimi
 • Finansal Teknoloji (Fintech)

119476_04.jpg

Gerçek bir Dual MBA deneyimi, kendinizi eşsiz yapın!

Çift MBA programı 18 veya 24 ay içinde tamamlanabilir. Program, Eylül veya Ocak aylarında, Roma'da, tüm temel derslerden geçeceğiniz ve Global Yönetim ve Liderlik konusunda uzmanlaşacağınız İsviçre Okul Yönetimi'nde başlar. Roma'daki SSM'de bir yıl geçirdikten sonra, altı aylık bir okul için INSEEC Paris veya Londra'ya gideceksiniz. Akademik izniniz bittiğinde, INSEEC Paris veya Londra'da ücretli bir staj yapmak için sizin için röportajlar düzenleyecektir.

Yolculuğunuzun sonunda, uluslararası akredite bir çift MBA derecesi ve altı aylık iş tecrübesiyle mezun olacaksınız. İkili MBA derecesi almak için staj yapmak zorunlu değildir. Bazıları büyüleyici bir Avrupa başkentinden daha fazladır; canlı tarihin muhteşem bir ansiklopedisidir.

Çift MBA Programı, 60'dan fazla AKTS kazanarak iki farklı alanda uzmanlaşmanızı sağlar. Roma'dayken Global Management alanında uzman olacaksınız

Kalabalıktan uzak duran Capital MBA!

INSEEC ve Roma'daki İsviçre İşletme Okulu tarafından sağlanan Capital MBA üç şehir deneyimi sizi Roma, Paris ve Londra'nın başkentleri arasında 18 ay boyunca küresel bir yolculuğa çıkarıyor. Son bileşen zorunlu altı aylık bir stajdır. Öğrencilere, dünyadaki 10.000 ortağımızdan biri tarafından sunulan ücretli (evet, ücretli) bir staj için görüşme fırsatı verilecektir.

İki yıllık Capital MBA yolculuğunuz Eylül veya Şubat aylarında Roma veya Paris'te başlar. Her altı ayda bir başka şehre taşınacaksınız. Talep üzerine resmi girişler arasında başlayabilirsiniz.

SSM farkını keşfedin

MBA programı boyunca, öğrenciler çeşitli endüstrilerdeki herhangi bir yönetim rolüne uygulanabilecek liderlik, işletme, girişimcilik ve yönetim felsefelerini inceleyeceklerdir. İşletme okulumuz ayrıca öğrencilere uygulamalı deneyim lider grupları ve sınıf tartışmaları sunar.

Uluslararası Akredite MBA programımız dersler , kurumsal ziyaretler , misafir konuşmacılar , öz değerlendirme alıştırmaları ve özgeçmiş / staj danışmanlığı içerir. Amacımız, geldikleri andan itibaren öğrencilerin ağlarını büyütmeye başlamaktır.

Öğrenciler ayrıca şehir merkezindeki konumumuzun, Roma'nın sunduğu tüm olanaklardan faydalanmalarını sağlar. Sınıflar, Piazza Navona, Pantheon, İspanyol Merdivenleri ve Vatikan gibi her yere yürüme mesafesindedir.

Harika bir işletme okulu, kariyer olanaklarınızı geliştirmek için çok çalışmalıdır. SSM'de, öğrencilerimizin her biri için yaptığımız tam olarak budur.

Roma Avantajı

Roma, büyüleyici bir Avrupa başkentinden daha fazlasıdır; canlı tarihin muhteşem bir ansiklopedisidir. Bütün yolların Roma'ya, Roma'da ise her yolun sonsuzluğa yol açtığı söyleniyor. Roma'da yaşamak ve okumak, modern dünyayı şekillendirmeye yardımcı olan bir kültürü deneyimlemek için nadir bir fırsat sunar. Gelip İsviçre İşletme Okulu'nda eğitim alın ve bir zamanlar Julius Caesar ile Büyük Konstantin’in yaptığı eski parke taşı üzerinde yürüyün.

Paris avantajı

Paris'te hava olasılıkla kalın. Paris'te yaşayan ve okuyan öğrenciler, Paris'in serin ve şık mahallelerinin herhangi birinde kaliteli eğitim kurumlarında ve yaşam yaşamında okuyarak olanaklarından yararlanır. Paris'te yurtdışında okuyan öğrenciler, Paris'in çok sayıdaki kültürel etkin noktalarından, ikonlarından ve olaylarından yararlanırlar. Hatta birçok öğrenci, Paris'in birçok güçlü endüstrisinde bazı gelişmiş dil programlarını ve kaliteli stajları taahhüt eder. Sonuçta, Paris'te yurtdışında eğitim programları, öğrencilere akademik, kişisel ve profesyonel olarak geniş bir fırsat sunuyor.

Londra avantajı

Londra, şüphesiz, dünyanın en dinamik şehirlerinden biridir. Londra'da yaşayan ve okuyan öğrenciler uluslararası bir çevreye maruz kalmaktadırlar ve bu, dünyanın en iyi çok uluslu şirketlerine dayanan güzel bir şehirde yaşarken sunduğu çeşitliliğe açılmalarını sağlar. Londra ayrıca kültürel mirasından gurur duyuyor, çeşitli önemli manzaralarıyla biliniyor ve aynı zamanda kraliyet ailesine ev sahipliği yapıyor. Birçok öğrenci, Londra'nın birçok güçlü endüstrisinde gelişmiş dil programları ve kaliteli stajlar bile taahhüt eder. Nihayetinde, Londra yurtdışı eğitim programları öğrencilere akademik, kişisel ve profesyonel olarak harika bir fırsat sunuyor.

119470_50082505_2086427414786728_3933537560294326272_o.jpg

bonservis

İsim: Emma Smith

Uzmanlık (lar): Global Yönetim

İş Yeri: Amerikan Denizaşırı Roma Okulu

Mezuniyet Yılı: 2018

Mevcut İş: İletişim ve Geliştirme Asistanı ve Yeni Öğretmen Mentoru

Favori Alıntı: “Yalnız yürümekten korkma. Beğenmekten korkma. ”

38865_swiss_school_of_management_colosseum.jpg


Lütfen başvurunuzu veya aşağıdaki e-posta adresine gönderdiğiniz tüm soruları gönderin: info@ssm.swiss

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... Devamını oku

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. Daha Az