İktidarda veya şebeke yönetiminde yönetici mba

Genel

Program açıklaması

BİT veya Hizmet Yönetimi Yüksek Lisans Executive MBA

Eğer profesyonel bir meydan okuma ve kariyer geliştirme mi arıyorsunuz? Sonra Executive MBA'nızı, Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) veya Hizmet Yönetimi'nden edinin ve ağımızın bir parçası olun!

Executive MBA, katılımcılara giderek daha karmaşık ve küresel BİT'in yanı sıra Yardımcı işletme ve yönetim ortamında başarı için gereken analitik, işlevsel ve kişilerarası becerileri kazandırıyor.

BİT veya Hizmet Yönetimi Yüksek Lisans MBA 30 modülleri ile toplam 15 ders haftasında temsil ve tam zamanlı part-time tamamlanabilir. Programlar haftalık bloklar halinde (Pazartesiden Cumartesna) düzenlenir ve her blok iki modülden oluşur. Sınıfta öğrenim süresinin yarısı, söz konusu alanda yeni bilgi edinmeye ayrılmışken, kalan süre pratik çalışma ve vaka analizlerine ayrılmıştır (BİT veya Hizmet Yönetimi'nde).


Öğretim Dili


İngilizce eğitimi tek dildir. Iimt kurslarına katılanlar bu nedenle bu dil bilgisi gerektirir.


Sınavlar


30 modülden her birini kurslar sırasında kapsanan materyali temel alarak yazılı veya sözlü muayene izler.


AKTS-Kredi


Bir EMBA'yi tamamlayarak, öğrencilere, Fribourg Üniversitesi'ndeki BİT veya İşletme Yönetimi alanında uluslararası kabul görmüş Executive Yüksek Lisans da dahil olmak üzere 90 AKTS kredisi verilir.

Avantajları

  • Kapsamlı BİT ve Yardımcı Program İçeriği

Tüm kurslar, BİT veya Hizmet Yönetimi hakkında bütünleşik bir görünüme sahiptir. Bilimsel öğretim görevlileri ve işletme uzmanları ile teorik bilgi ile pratik beceriler arasında bir denge garanti edilmektedir.

  • Esnek program yapısı

Kurslar, mesleki etkinlik ve çalışmaları paralel olarak sürdürmek için tasarlanmıştır. Modüler yapı, tam ve yarı zamanlı kurslardan bireysel ve esnek bir çalışma tasarımı sunmaktadır.

  • Uluslararası çevre

Iimt'in geniş profesör ağı ve önde gelen BİT veya Hizmet Uzmanı uzmanları, kurs katılımcılarına mevcut en gelişmiş eğitimi sunar.

  • Sektörler Arası Ağlar

Öğretim üyeleri ve katılımcılar hem bir meslektaş ağını oluşturabilir. Iimt'in parçası olmak, öğrenciler, öğretim görevlileri ve en sevdiğiniz mezunlar ağı olan enstitü olmak üzere 3 seviyede gelişmiş ağ kurma imkanı sağlar.

  • üniversite derecesi

Elde edilen Üniversite derecesi sayesinde, çalışmalarınız tüm dünyada tanınacaktır.

  • Personel gelişimi

Gelişmiş liderlik becerileri, teorik bilgi birikiminiz ile birleştirildiğinde, personel gelişiminizi güçlendirir ve yönetim becerilerinizi güçlendireceksiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Iimt araştırma yönetici eğitim programları ve sunan lider bir yetkinlik merkezi için Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) ve Fayda (elektrik, gaz ve su) Yönetimi. dünya hem sanayi ve akademik dan say ... Devamını oku

Iimt araştırma yönetici eğitim programları ve sunan lider bir yetkinlik merkezi için Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) ve Fayda (elektrik, gaz ve su) Yönetimi. dünya hem sanayi ve akademik dan sayesinde son derece gelişmiş ağ uluslararası ortaklar ve sponsorlar, iimt sürekli yeterlilikler geliştirir ve piyasada ulusal ve küresel pozisyon alır mükemmel ve rekabetçi. daha da ağını güçlendirmek için, iimt various prestijli organizasyonları bağlı ve onun organları yoluyla desteklenmektedir. Fribourg Üniversitesi Bölüm &nbsp Fribourg Üniversitesi Avrupa'da sadece tamamen iki dilli bir üniversitedir. Fransızca ve Almanca: Fribourg ve Üniversite Her iki şehrin iki farklı kültürlerin bir buluşma yeri temsil eder. Bu kültürel çeşitlilik üzerine Binası, Aralık 1995, Fribourg Üniversitesi endüstri ile işbirliği (iimt) teknoloji yönetimin uluslararası enstitü kurdu. &nbsp Enstitü Üniversitesi fon tamamlar sanayi fon tarafından büyük ölçüde desteklenmektedir. Buna göre enstitü ve işin devamı, akademik bağımsızlık ödün vermeden emin olabilirsiniz. &nbsp&nbsp Iimt bugün &nbsp Iimt ICT veya Hizmet Yönetimi üzerine özel bir odaklanma ile Avrupa sunan yönetici eğitim programlarına sadece akademik enstitüsüdür. Iimt, çok farklı kültürlerin ve zihniyetlerin içgörü veren ve diğer pazarlarda koşullarının doğru değerlendirilmesi sağlayan uluslararası ICT veya Hizmet sektörünün pratik anlayışı ile en son teorik yönetim kavramları birleştirir. Daha Az