Filter
1 Yıllık MBA
Çin Halk Cumhuriyeti Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Çin'de En iyi 3 {mbastudies-1-year-mba:singular} Hepsini İncele 2019

1 yıllık MBA programı, kurumsal dünyadaki liderlik pozisyonları için öğrencileri eğitiyor. Takım çalışması ve yönetim becerilerini öğrenirken, ekonomi, finans, pazarlama ve insan kaynakları alanlarında gerekli bilgileri edinebilirler.

MBA akademik becerilerini ilerletmek ve gerçek gerçek hayat iş durumlara uygulamak isteyen öğrenciler için tasarlanmış bir programdır. Bu gelecekteki kariyer seçimi açısından kendilerini yansıtmak ve yeniden konumlandırmak için öğrencilere rehberlik eder. Öğrenciler iş alanlarında bir dizi anahtar fonksiyonları geniş bir anlayış kazanmak ve bir iş stratejik yönü katkıda bu becerilerini kullanmak.

Eğitim bakanlığı Çin'de eğitim çalışır. Hükümet genellikle teknik ve devlet üniversitelerinde yüksek öğrenim için kısmi finansman sağlamaktadır. Çin hükümeti de mesleki beceriler ile öğrencilerin yeteneklerini beslemek sağlar akademik müfredat geliştirmiştir.

Çin'de Top {mbastudies-1-year-mba:plural} ve Okullarla İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Cheung Kong Graduate School of Business - China (CKGSB)

... [+]

Çin'de {mbastudies-1-year-mba:plural} 2019. [-]
Çin Halk Cumhuriyeti Beijing
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Korea University Business School

... [+]

Bu program sayesinde, diğer öğrencilerle yakın ağlar kurabilirsiniz.

[-]
Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hult International Business School

bir yıl içinde en fazla üç küresel şehirlerde-tüm, liderlik becerilerini geliştirmek uzmanlaşmak ve deneyim iş kültürü, temel iş bilgisi edinin. ... [+]

zihniyet ve kariyer Transform.

dünya değişiyor ama en işletme okulları değildir. Hult MBA bir girişimci, sınırları aşan bir vizyon ve statükoyu meydan okumak için bir arzu içgüdüleri ile donatmak olacaktır, yaparak yoluyla-farklı öğrenme olduğunu.

sınıfa gerçek hayat iş bilgi ve liderlik becerilerini getirmek durumlarda ve konu uzmanlarından öğrenin. Ödüllü müfredat işletme eğitimi için yeni bir yaklaşımın temelini oluşturur.

Sadece bir sınıfta oturan iş öğrenmek olamaz. Hult eşsiz müfredat size teoriyi öğretir ve gerçek dünyada öğrenme uygulamak için fırsat verir.

Bizim yoğun çok-aylık Hult İş Mücadelesi gerçek şirketlerin sorunları çözerek teoriyi pratiğe geçirebilmek için izin verir. Bizim liderlik programı dünyanın önde gelen CEO'ları 100 ile istişare tarafından bilgilendirilir; ve bizim fakülte gerçek dünya iş deneyimim var.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku