Filter
1 Yıllık MBA
Brezilya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Brezilya'da Top {mbastudies-1-year-mba:singular} Bul 2019

1 yıllık MBA programı, kurumsal dünyadaki liderlik pozisyonları için öğrencileri eğitiyor. Takım çalışması ve yönetim becerilerini öğrenirken, ekonomi, finans, pazarlama ve insan kaynakları alanlarında gerekli bilgileri edinebilirler.

Zaten bir lisans derecesini aldı ve daha da bilgi ve eğitimi artırmak isteyen bireyler İşletme veya MBA Master kazanmak için seçebilirsiniz. Bir MBA iş dünyasında liderlik ve yönetim alanında kariyer için mezun hazırlamak yardımcı olabilir bir iki yıllık bir programdır.

Latin Amerika'da en iyi üniversitelerinden bazıları Brezilya, 2.000 'den fazla yüksek öğretim kurumları olan bir ülkede dayanmaktadır. , Eyalet hükümeti kontrol üniversiteleri; belediye yönetilen üniversitesi ve özel üniversite Federal hükümetin üniversiteler yönetilen Brezilya Üniversiteler aşağıdaki sınıflandırmalar içine kadar ayrılabilir.

Brezilya'da En iyi {mbastudies-1-year-mba:plural}, Bugün Başlayın 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro

COPPEAD'ın İşletme Programı Master'ı, en iyi Kuzey Amerika ve Avrupa ticaret okulları tarafından benimsenen tam zamanlı MBA modellerini izleyerek öğrencilere entegre bir ... [+]

MBA Finans programı, COPPEAD tarafından ANDIMA - Ulusal Açık Piyasa Kurumları Birliği tarafından geliştirildi. Program, yöneticilerin finansal piyasalardaki sürekli değişmeler için eğitim vermesi ve onlara değerli rekabet avantajlarını temsil eden teknikler vermeleri ve bunları genel işletme vizyonunu işletme faaliyetleri uygulamalarında uzmanlaşmış bir odakla birleştirmeye eğitme amacına sahiptir. Bu amaçla, COPPEAD, yöneticilerin yönetiminde saygın bir mükemmellik merkezi haline getiren bir dizi çalışma ile katkıda bulunmuştur ve ANDIMA, Brezilya finans piyasalarına ilişkin sorular ve sorunlarla ilgili geniş ve tanınmış uzmanlığını sunmaktadır.... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku