Filter
1 Yıllık MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Enerji Yönetimi 2 {mbastudies-1-year-mba:plural} Hepsini İncele

1 yıllık MBA, işletme yönetimini daha iyi anlamak isteyen öğrencilere yönelik ileri düzey bir eğitim programıdır. Derinlemesine programın tamamlanması, iş arayanlara pazarda rekabet avantajı sağlayabilir.

Enerji sektörünün en dinamik alanlar arasında kabul edilir gibi. Enerji Yönetimi derecesi 2 yıl içinde tamamlanabilir. Bu uzun vadede öğrenciler için yararlı olacaktır esnek ve modüler bir derece olarak kabul edilir. Enerji Yönetimi MBA ile etkileyici bir iş olabilir.

Bilgi İsteyin hakkında Enerji Yönetimi 2 {mbastudies-1-year-mba:plural} Karşılaştır 2019

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Enerji Yönetimi

American College Dublin

Petrol ve Gaz Yönetiminde Mba, Yüksek Öğrenim Ortadoğu Komisyonuna akreditasyonu altında kurum tarafından verilir. Öğrencileri, petrol ve gaz endüstrisinde orta ve üst dü ... [+]

genel bakış

IAU, 1 yıl Yüksek Lisans

Enerji endüstrisi, modern dünya ekonomisinin belki de en önemli bileşenidir. Üretim, tarım, nakliye, bilgi ve iletişim teknolojisi ve çok çeşitli modern kolaylıklar temel olarak karbon bazlı enerjinin sağladığı güce bağlıdır. Enerji sektörü, gelecekte dünya ekonomisinin ve toplumlarının işleyişine çok önemli katkı yaptığı kesindir. Bu dinamik, hızlı hareket eden ve yenilikçi endüstri, yöneticiler, yöneticiler ve girişimciler için ekstraksiyon, işleme ve petrokimya sektörlerinde kariyer gelişimi ve büyümesi için çeşitli heyecan verici fırsatlar sunmaktadır.

Petrol ve Gaz Yönetiminde Mba, Yüksek Öğrenim Ortadoğu Komisyonuna akreditasyonu altında kurum tarafından verilir. Öğrencileri, petrol ve gaz endüstrisinde orta ve üst düzey yönetim liderliği sorumluluklarına hazırlar. Program, petrol ve gaz oluşumu ve çıkarımının jeolojik ve mühendislik yönlerinde bir temel sunar; ekstraktif petrol ve doğal gaz projelerinin etkin yönetim anlayışı; enerji sektöründe etkin operasyon yönetimi bilinci; sistematik ekonomik, finansal, politik ve risk analiz araçlarını petrol ve gaz endüstrilerinin tüm yönlerine uygulama becerisi; ve bir enerji işletmesinde önemli bir endüstri stajı. Öğrenciler tam zamanlı çalışmalarının sonunda veya yarı zamanlı olarak alınırlarsa kurs boyunca staj ve / veya araştırma projesi yürüteceklerdir.... [-]

İrlanda County Dublin
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IPAG Business School

IPAG Business School Paris'teki uzman MBA programları, öğrencilerin ve profesyonellerin günümüzün dinamik ve rekabetçi pazarı için işlerini IPAG Business School için ... [+]

Ipag'ın MBA programları, öğrencilerin ve profesyonellerin günümüzün dinamik ve rekabetçi dünyasındaki beklentilerini geliştirmek için iş ve yönetim alanlarındaki bilgilerini öğrenmeleri ve zenginleştirmeleri için değerli bir fırsat sunmaktadır.

İngilizce olan bu uluslararası MBA programları, ya halihazırda iş dünyasında genel bilgiye sahip olan ya da iş hayatında ve iş hayatında kariyerine başlamayı ve bunları takip etmeyi amaçlayan öğrencileri ve profesyonelleri kapsamaktadır.

Altı programın her biri iki tür modülden oluşur: Çekirdek Modüller ve Uzmanlık Modülleri.

Programın amaçları

Küresel enerji ve petro... [-]
Fransa Paris Nice
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku