Filter
1 Yıllık MBA
Güney Amerika Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Güney Amerika hakkında En iyi {mbastudies-1-year-mba:plural} İncele 2019

1 yıllık MBA kazanan öğrenciler, iş dünyasındaki yönetim pozisyonlarına ulaşmak için gerekli bilgi ve becerilerle donatılabilir. Bir Master of Business Administration programı tipik olarak kişisel gelişimi için bireysel koçluk ile sınıfları birleştirir.

İş İdaresi (MBA) Yüksek lisans, iş, yönetim, finans ve muhasebe gibi gelişmiş ve özelleşmiş bir çalışma kapsayan konularda iki yıl tamamlanmasıyla mezunlarına sunulmuştur. Kazanç MBA mezunu agresif bir iş piyasasında diğer iş başvurusunda üzerinde bir rekabet avantajı sağlayabilir.

 

Birçok ülkede ve ada topraklarının Kapsayan, Güney Amerika, birçok İspanyolca konuşan ülkelere ev sahipliği yapmaktadır. Burada öğrenciler tam anlamıyla sınıfa giderken tarih boyunca yürümek ve antik toplumların kültürünü içinize çekebilirsiniz. 

Güney Amerika ve {mbastudies-1-year-mba:plural} ve Üniversitelerle İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro

COPPEAD'ın İşletme Programı Master'ı, en iyi Kuzey Amerika ve Avrupa ticaret okulları tarafından benimsenen tam zamanlı MBA modellerini izleyerek öğrencilere entegre bir ... [+]

MBA Finans programı, COPPEAD tarafından ANDIMA - Ulusal Açık Piyasa Kurumları Birliği tarafından geliştirildi. Program, yöneticilerin finansal piyasalardaki sürekli değişmeler için eğitim vermesi ve onlara değerli rekabet avantajlarını temsil eden teknikler vermeleri ve bunları genel işletme vizyonunu işletme faaliyetleri uygulamalarında uzmanlaşmış bir odakla birleştirmeye eğitme amacına sahiptir. Bu amaçla, COPPEAD, yöneticilerin yönetiminde saygın bir mükemmellik merkezi haline getiren bir dizi çalışma ile katkıda bulunmuştur ve ANDIMA, Brezilya finans piyasalarına ilişkin sorular ve sorunlarla ilgili geniş ve tanınmış uzmanlığını sunmaktadır.... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku