Filter
1 Yıllık MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Havacılık {mbastudies-1-year-mba:plural} Bul

1 yıllık MBA kazanan öğrenciler, iş dünyasındaki yönetim pozisyonlarına ulaşmak için gerekli bilgi ve becerilerle donatılabilir. Bir Master of Business Administration programı tipik olarak kişisel gelişimi için bireysel koçluk ile sınıfları birleştirir.

Havacılık sektöründe kariyer inşa teknoloji, beceri ve sektörün ne kadar dinamik anlayış güncel bilgi gerektirir. Havacılık alanında MBA bu alanda lider olmanın zorlukları çözmek için hazır olmak gerekir ne öğrenciler verir. Onları ağlar kurmak ve diğer öğrenciler ve bu bölümde uzmanları ile etkileşerek eğitim deneyimlerini paylaşmak için olanak sağlar.

Üniversitelerle İletişime Geçin O Havacılık {mbastudies-1-year-mba:plural} Hepsini İncele 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Havacılık

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

... [+]

bir havacılık kapsamında modern yönetim kavramları, yöntemleri ve araçları daha iyi anlaşılması kıt kaynakların verimli ve etkin kullanımını yönetme yeteneği artan ulusal ve uluslararası rekabet ortamında faaliyet nasıl bir anlayış beceri seti havacılık alanında lider ya da karar vericinin olmak için gerekli

Bir-bir öğretim üyelerinden dikkat ve etkileşim ve diğer öğrenciler öğrenmek için şans Burası tam zamanlı bir programdır samimi bir sınıf ortamında sunulmaktadır. Bu sadece bir yıl içinde tamamlanmak üzere tasarlanmış Havacılık hızlandırılmış full-time MBA olduğunu.

Kabul

İlk dört terim kalan 7 hafta boyunca çevrimiçi eğitim rahatlığı ile dönemin ilk 2 hafta boyunca bizim harmanlanmış teslim birleştirerek sınıf eğitimi yer alacak. Beşinci ve altıncı terimler aynı zamanda online alınacak bir seçmeli ders seçerken öğrencilerin Lisansüstü Araştırma Projesi üzerinde çalışmaya başlamak için izin verir.... [-]

Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku