Filter
1 Yıllık MBA
Japonya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Japonya'da En iyi 2 {mbastudies-1-year-mba:singular} İncele 2019/2020

1 yıllık MBA kazanan öğrenciler, iş dünyasındaki yönetim pozisyonlarına ulaşmak için gerekli bilgi ve becerilerle donatılabilir. Bir Master of Business Administration programı tipik olarak kişisel gelişimi için bireysel koçluk ile sınıfları birleştirir.

İş İdaresi (MBA) Yüksek lisans, iş, yönetim, finans ve muhasebe gibi gelişmiş ve özelleşmiş bir çalışma kapsayan konularda iki yıl tamamlanmasıyla mezunlarına sunulmuştur. Kazanç MBA mezunu agresif bir iş piyasasında diğer iş başvurusunda üzerinde bir rekabet avantajı sağlayabilir.

 

Japonya Doğu Asya'da bir ada ülkesidir. Pasifik Okyanusu'nda bulunan, güneyde Doğu Çin Denizi ve Tayvan kuzeyde Okhotsk Denizi uzanan, Japonya, Çin, Kuzey Kore, Güney Kore ve Rusya'nın Denizi'nin doğusunda yer alır.

Japonya'da En iyi {mbastudies-1-year-mba:plural} 'da Okullarla İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

International University of Japan

MBA 1 Yıllık Parça tam zamanlı olarak tasarlanmıştır, konut programı, 12 ay (üç terim ve bir yaz dönemi) derecesi tamamlanması için gereklidir. Diğer kurumlarda Önceki ç ... [+]

Küresel Rekabet derin, Devam Eden Shift

Gelişmekte olan mega piyasaların hızlı yükselişi ve giderek entegre küresel ekonomiye, küresel rekabet, bugün derin bir kayma geçiyor.

Küresel Rekabet Avantajı için Liderlik değiştirme

Sadece gözlem ve vardiya yanıt olup, yeterli değildir açıktır. Bunun yerine, şirketler proaktif rakiplerini üzerinde rekabet avantajı yaratmak için değişim başlatmak gerekir. Bu tür girişimler pek rekabet avantajı yol açabilir kesildi fonksiyonel hareket ettikçe çapraz fonksiyonlu bütünleştirici niteliktedir. Böylece, bugünün küresel rekabet işletme fonksiyonları sınırlarını arasında çalışmak ve entegre bir bütün olarak işlerini seferber global yöneticilerinin kritik bir havuz gerektirmektedir.... [-]

Japonya Niigata
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Japonya'nın Tokyo merkezinde bulunan Hitotsubashi ICS, küresel liderler geliştirmeye kararlıdır. 2018 yılında, Hitotsubashi ICS Japonya'daki 1. işletme okulu (QS Sıralama ... [+]

2000 yılında, işletme eğitiminde bir grup yenilikçi tarafından kurulan Hitotsubashi ICS, Japonya'nın ilk küresel, tamamen İngilizce MBA programıydı . Bugün, Hitotsubashi Üniversitesi İşletme Fakültesi (HUB) halkın küresel yüzüdür ve hem derece hem de derece olmayan programlar sunmaktadır.

Kökenlerinin girişimcilik ruhunda, Hitotsubashi ICS sınıfı işletme eğitiminin sınırlarını zorluyor . Özel imza kursları, çekirdek müfredatın sürekli yenilenmesi ve kişiselleştirilmiş kariyer geliştirme hizmetleri sayesinde, okul her bir öğrencinin öğrenme deneyimini taahhüt eder .

Bir Yıllık veya İki Yıllık Program

Bir Yıllık MBA Programı , MBA sonrası genellikle dikey kariyer değişikliği isteyen veya şirket sponsorluğundaki öğrenciler arasında oldukça popülerdir .... [-]

Japonya Tokyo
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku