Filter
1 Yıllık MBA
Peru Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Peru'da En iyi {mbastudies-1-year-mba:singular} İncele 2019

1 yıllık MBA, işletme yönetimini daha iyi anlamak isteyen öğrencilere yönelik ileri düzey bir eğitim programıdır. Derinlemesine programın tamamlanması, iş arayanlara pazarda rekabet avantajı sağlayabilir.

Eğer kurumsal merdiveni tırmanmak ve bir yönetici pozisyonuna kazanmak istiyorsanız, MBA tam size göre. Bu program fonksiyonel, iş alanlarında bir dizi, anlayış açısından, size bilgi ve çok yönlülük kazanmak için becerileri sağlar. Artı yeteneği stratejik planlama katkıda bulunmak, araçlar ve analiz kullanımı, ve karar verme için.

Peru, Peru resmi Cumhuriyeti, batı Güney Amerika'da bir ülkedir. Peru kamu çok daha fazla özel üniversite ile yaklaşık 80 üniversite bulunmaktadır. Ana dili hala İspanyolca ama özellikle uluslararası öğrenciler için oluşturulan bazı dersler vardır.

Peru'da Top {mbastudies-1-year-mba:plural} O Bugün Başlayın 2019

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

Arama Sonucu

Neumann

Neumann İş Okulu, uluslararası eğitim standartlarını karşılayan ve uluslararası prestij olağanüstü hoparlörlere Tacna kentinde karşılayan uluslararası bir usta kalitesini ... [+]

Neumann, size iş dünyasının en getiriyor Uluslararası Lisansüstü Çalışmalar, bir Okula ait olma deneyimini yaşıyor.

Neumann İş Okulu, uluslararası eğitim standartlarını karşılayan ve uluslararası prestij olağanüstü hoparlörlere Tacna kentinde karşılayan uluslararası bir usta kalitesini kurmuştur. Bu Şili, İspanya ve Peru eğitim kurumlarının üç seçkin akademik kaliteyi bir araya getiren uluslararası bir MBA.

Bu akademik önerisi, öğretim kadrosu, uluslararası bir hafta boyunca Bogota için seyahat, tezin eşzamanlı gerçekleşmesi, çevrimiçi öğrenim platformu, iletim ve çevrimiçi sınıfların kayıt avantajları arasında, erişim AACSB, AAPBS, CLADEA ve EFMD üyeliğinin faydaları.... [-]

Peru Tacna
Mart 2020
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku