Filter
1 Yıllık MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Protokol {mbastudies-1-year-mba:plural} Hepsini İncele

1 yıllık MBA, işletme yönetimini daha iyi anlamak isteyen öğrencilere yönelik ileri düzey bir eğitim programıdır. Derinlemesine programın tamamlanması, iş arayanlara pazarda rekabet avantajı sağlayabilir.

Okullarla İletişime Geçin hakkında Protokol {mbastudies-1-year-mba:plural} Karşılaştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Siyaset Bilimi

Escuela Internacional de Protocolo

MBA PROTOKOL, oluşturma, tasarım ve etkinlik yönetimi, Protokol International School hazırlar ve Yaratılış, Tasarım ve Etkinlik Yönetimi ve Kurumsal İlişkiler gelişmesi i ... [+]

MBA PROTOKOL, YARATILIŞ, TASARIM VE OLAYLARIN YÖNETİMİ , Protokol Uluslararası Okulu Bu hazırlar ve Yaratılış, Tasarım ve Etkinlik Yönetimi ve Kurumsal İlişkiler gelişmesi için profesyonel öğrenci sağlayan son derece rekabetçi bir programdır.

Bu program büyüme tahminleri bütçe tüm sonucu artış kurumsal etkinlikler yaratmak kuruluşlar için tahsis düşündürmektedir sektöre dayalı geliştirilmiştir.

Şu anda, çoğu şirket, kurumsal ilişkiler ve etkinlik odaklı iş yönetimi ve kurulları ve direksiyon komiteleri katılmaya hazır bir uzman figürü gerektirir.

Bu program aynı zamanda büyük şirketlerin ancak orta ve küçük değil sadece arayan olay profesyoneller için önemli bir talebe yanıt verir.... [-]

İspanya Madrid Barcelona A Coruña Oviedo Valencia  + 2 Daha fazla
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku