Filter
1 Yıllık MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Siyaset Bilimi {mbastudies-1-year-mba:plural} İncele

1 yıllık MBA programı, kurumsal dünyadaki liderlik pozisyonları için öğrencileri eğitiyor. Takım çalışması ve yönetim becerilerini öğrenirken, ekonomi, finans, pazarlama ve insan kaynakları alanlarında gerekli bilgileri edinebilirler.

Bugün Başlayın 'da Siyaset Bilimi {mbastudies-1-year-mba:plural} Hepsini İncele 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Siyaset Bilimi

Escuela Internacional de Protocolo

MBA PROTOKOL, oluşturma, tasarım ve etkinlik yönetimi, Protokol International School hazırlar ve Yaratılış, Tasarım ve Etkinlik Yönetimi ve Kurumsal İlişkiler gelişmesi i ... [+]

MBA PROTOKOL, YARATILIŞ, TASARIM VE OLAYLARIN YÖNETİMİ , Protokol Uluslararası Okulu Bu hazırlar ve Yaratılış, Tasarım ve Etkinlik Yönetimi ve Kurumsal İlişkiler gelişmesi için profesyonel öğrenci sağlayan son derece rekabetçi bir programdır.

Bu program büyüme tahminleri bütçe tüm sonucu artış kurumsal etkinlikler yaratmak kuruluşlar için tahsis düşündürmektedir sektöre dayalı geliştirilmiştir.

Şu anda, çoğu şirket, kurumsal ilişkiler ve etkinlik odaklı iş yönetimi ve kurulları ve direksiyon komiteleri katılmaya hazır bir uzman figürü gerektirir.

Bu program aynı zamanda büyük şirketlerin ancak orta ve küçük değil sadece arayan olay profesyoneller için önemli bir talebe yanıt verir.... [-]

İspanya Madrid Barcelona A Coruña Oviedo Valencia  + 2 Daha fazla
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku