Filter
1 Yıllık MBA
Tayland Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Tayland'da En iyi {mbastudies-1-year-mba:singular} İncele 2019

1 yıllık MBA, işletme yönetimini daha iyi anlamak isteyen öğrencilere yönelik ileri düzey bir eğitim programıdır. Derinlemesine programın tamamlanması, iş arayanlara pazarda rekabet avantajı sağlayabilir.

İş İdaresi (MBA) Yüksek lisans almak için çalışma yaklaşık iki yıl süren bir lisans derecesidir. nedeniyle gelişmiş yeterlilikleri konusunda iş ve yönetim alanları içinde bu derece kazanç önemli bilgi ve deneyim kazanmak ve hızlı bir şekilde iş bulmak mümkün olabilir Bireyler.

 

Resmen Tayland, eski Siam olarak bilinen Tayland, Kraliyeti, Güneydoğu Asya'da Çinhindi yarımadasının merkezinde yer alan bir ülkedir. Tayland 'ın plajları ve adaları dünyanın her yerinden her yıl milyonlarca ziyaretçiyi çekmek. Dört yıllık lisans ile herkes Tayland bir İngilizce öğretmeni olarak istihdam elde edebilirsiniz.

Tayland'da Top {mbastudies-1-year-mba:plural} ve Üniversitelerle İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Stamford International University

Tam zamanlı MBA programı, interaktif ve dinamik bir öğrenme ortamında 1 yıllık bir hızlı takip kursu. Program, öğrencilere kültürlerarası deneyimler ve uluslararası persp ... [+]

Uluslararası MBA Programı

Tam zamanlı MBA programı, interaktif ve dinamik bir öğrenme ortamında 1 yıllık bir hızlı takip kursu. Program, öğrencilere kültürlerarası deneyimler ve uluslararası perspektifler ile küresel iş derinlemesine bir anlayış sağlar. Öğrenciler, ABD, İngiltere, Almanya ve Fransa dahil olmak üzere 14 ülkeden deneyimli öğretim üyeleri tarafından verilmektedir.

Stamford'da, yurt içi ve yurt dışı bir saha gezisine katılma fırsatı ile yerel ve uluslararası iş liderlerinden tanışacak ve öğreneceksiniz. Öğrenciler, hafta içi günlerde düzenlenen derslerle birlikte derslerin müsaitliğine göre çalışmaktadır.

Hızlı Takip Programı... [-]
Tayland Bangkok
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku