Filter
1 Yıllık MBA
Türkiye Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Türkiye'de En iyi {mbastudies-1-year-mba:singular} Araştır 2019

1 yıllık MBA kazanan öğrenciler, iş dünyasındaki yönetim pozisyonlarına ulaşmak için gerekli bilgi ve becerilerle donatılabilir. Bir Master of Business Administration programı tipik olarak kişisel gelişimi için bireysel koçluk ile sınıfları birleştirir.

İş İdaresi (MBA) Yüksek lisans almak için çalışma yaklaşık iki yıl süren bir lisans derecesidir. nedeniyle gelişmiş yeterlilikleri konusunda iş ve yönetim alanları içinde bu derece kazanç önemli bilgi ve deneyim kazanmak ve hızlı bir şekilde iş bulmak mümkün olabilir Bireyler.

 

Türkiye, Türkiye resmen Cumhuriyeti, çoğunlukla Batı Asya'da Anadolu ve Güneydoğu Avrupa'da Doğu Trakya üzerinde bulunan, bir kıtalararası bir ülke. Birçok Türk üniversiteleri (kamu ve özel) (Sokrates, Erasmus ve benzeri) Pan-Avrupa öğrenci değişim programlarına katılıyor. Bazıları da çok, Avrupalı ​​olmayan üniversiteler ile anlaşmaları var.

Türkiye'de Top {mbastudies-1-year-mba:plural} hakkında Okullarla İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Koc University - Istanbul Turkey

Koç Üniversitesi MBA programı dünya standartlarında fakülte tarafından öğretilen titiz ve yenilikçi bir müfredat içeren kapsamlı bir işletme eğitimi vermektir 1993 yılınd ... [+]

Koç Üniversitesi mba programı dünya standartlarında fakülte tarafından öğretilen bir titiz ve yenilikçi bir müfredat içeren kapsamlı bir işletme eğitimi vermektir 1993 yılında kuruldu. Tüm dünyada büyük üniversitelerde sunulan MBA programları en iyi özelliklerini içerecek şekilde tasarlanmıştır. Öğretim dili İngilizcedir.

Koç temel amacı, mba programı kuruluşlar ve katılan topluluklar değişiklikleri etkileyecek geleceğin küresel liderler için bilgi, anlayış ve becerileri sağlamaktır. Koç MBA mezunları pazar, sosyal sorumluluk ve karar verme stratejik odaklı bilgilere dayalı nerede, küresel farkında sürülür etkili örgütlerin sorumlu geleceğin iş liderlerinin olacaktır. Mezunlarımız genel yönetim yatırım bankacılığı, pazarlama yönetimi ve tedarik zinciri yönetimi de dahil olmak üzere özel alanlara kadar uzanan kariyer geniş bir dizi için hazırlanmıştır. Koç MBA sonrası deneyim programıdır.... [-]

Türkiye Istanbul
Eylül 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku