Filter
1 Yıllık MBA
Türkiye Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Türkiye'de En iyi {mbastudies-1-year-mba:singular} Araştır 2019

1 yıllık MBA kazanan öğrenciler, iş dünyasındaki yönetim pozisyonlarına ulaşmak için gerekli bilgi ve becerilerle donatılabilir. Bir Master of Business Administration programı tipik olarak kişisel gelişimi için bireysel koçluk ile sınıfları birleştirir.

İş İdaresi (MBA) Yüksek lisans almak için çalışma yaklaşık iki yıl süren bir lisans derecesidir. nedeniyle gelişmiş yeterlilikleri konusunda iş ve yönetim alanları içinde bu derece kazanç önemli bilgi ve deneyim kazanmak ve hızlı bir şekilde iş bulmak mümkün olabilir Bireyler.

 

Türkiye, Türkiye resmen Cumhuriyeti, çoğunlukla Batı Asya'da Anadolu ve Güneydoğu Avrupa'da Doğu Trakya üzerinde bulunan, bir kıtalararası bir ülke. Birçok Türk üniversiteleri (kamu ve özel) (Sokrates, Erasmus ve benzeri) Pan-Avrupa öğrenci değişim programlarına katılıyor. Bazıları da çok, Avrupalı ​​olmayan üniversiteler ile anlaşmaları var.

Türkiye'de Top {mbastudies-1-year-mba:plural} hakkında Okullarla İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Koc University - Istanbul Turkey

Koç Üniversitesi MBA programı, 1993 yılında dünya standartlarında öğretim üyeleri tarafından verilen titiz ve yenilikçi bir müfredat içeren kapsamlı bir işletme eğitimi s ... [+]

Koç Üniversitesi MBA programı , 1993 yılında dünya standartlarında öğretim üyeleri tarafından verilen titiz ve yenilikçi bir müfredat içeren kapsamlı bir işletme eğitimi sağlamak üzere kuruldu. Dünyadaki büyük üniversitelerde sunulan MBA programlarının en iyi özelliklerini içerecek şekilde tasarlanmıştır. Öğretim dili İngilizcedir.

Koç MBA programının temel amacı, dahil oldukları organizasyon ve topluluklardaki değişiklikleri etkileyecek olan gelecekteki küresel liderlere bilgi, içgörü ve beceri kazandırmaktır. Koç MBA mezunları, etkin organizasyonlardan sorumlu geleceğin işletme liderleri olacaktır. pazar odaklı, küresel farkında, sosyal sorumluluk sahibi ve karar vermenin stratejik odaklı bir bilgiye dayandığı durumlarda. Mezunlarımız, genel yönetimden yatırım bankacılığı, pazarlama yönetimi ve tedarik zinciri yönetimi dahil olmak üzere uzmanlık alanlarına kadar geniş bir yelpazede kariyer için hazırlanmaktadır. Koç MBA deneyim sonrası bir programdır.... [-]

Türkiye Istanbul
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku