Filter
1 Yıllık MBA
Yunanistan Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Yunanistan'da En iyi {mbastudies-1-year-mba:singular} İncele 2019

1 yıllık MBA programı, kurumsal dünyadaki liderlik pozisyonları için öğrencileri eğitiyor. Takım çalışması ve yönetim becerilerini öğrenirken, ekonomi, finans, pazarlama ve insan kaynakları alanlarında gerekli bilgileri edinebilirler.

İşletme MBA veya Master iki yıllık bir lisans programıdır. MBA takip etmek için, öğrenciler önce ilgili alanda bir lisans almış olmalıdır. MBA programında öğrenciler işletmek ve işletmeleri ve şirketleri yönetmek için onları nitelikli işle ilgili kurs alırsınız.

 

Yunanistan üstünde yüksek öğretim ile eğitim sistemi geliştirdi. Tüm Rumların 40% Atina'da yaşayan ve bir yüksek eğitim düzeyi takip için en iyi fırsatlardan olduğu da var. Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan ve Türkiye ile sınırlanmıştır, Yunanistan dünyanın 'ın harika plajları ile bir turizm incisi.

Yunanistan'da Top {mbastudies-1-year-mba:plural} O Bilgi İsteyin 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

American College of Thessaloniki

MBA programı elbette İktisat, İşletme ve ilgili disiplinlerde derece olanlar da dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerden üniversite mezunları amaçlayan genel bir programd ... [+]

MBA programı elbette İktisat, İşletme ve ilgili disiplinlerde derece olanlar da dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerden üniversite mezunları amaçlayan genel bir programdır. Program çalışan profesyoneller karşılamak amaçlamaktadır ve lisans şartları bir ya da iki yıl içinde tamamlanabilir. Konsantrasyonları Pazarlama, Yönetim, Finans, Girişimcilik ve Dijital Pazarlama mevcuttur.

MBA Diploma Programları bankacılık ve Finans girişimcilik yönetim Dijital Çağda Pazarlama Neden ACT MBA seçmelisiniz? Bir küresel pazarda hemen uygulanabilir, pratik becerilerini geliştirir çalışmanın zorlu bir program. Ihtiyaçlarınıza uyarlanmış bir esnek bir program. Sınıflar çalışan profesyoneller karşılamak için akşamları düzenlenmektedir. Olağanüstü akademik kimlik ve Yunanistan ve Güneydoğu Avrupa dahil olmak üzere dünyanın ve genelinde organizasyonlarda önemli yönetsel ve yönetici liderlik tecrübesi ile deneyimli profesyoneller tarafından öğretilen dersler. Onlar mevcut iş sorunları ile temas halindeyiz ve sınıf için, pratik iş bilgisi ve pragmatik düşünce zenginliği getirecek. NEASC gibi Harvard, Yale, MIT ve Brown gibi en prestijli üniversiteleri akredite kuruluşu tarafından akredite oluyor Kuzey Yunanistan'da tek program. MBA Profesyonel Eşdeğerlik mezunları: hukuk 4093/2012 ve sonraki düzenlemelere (FEK 229/19/11/12 ve 3324/12/12/12) göre, tarafından akredite edilmiştir kolejler tarafından çalışmaların mezuniyet sonrası programlar için verilen dereceler (ACT'in akreditasyon kuruluşu, NEASC dahil) uluslararası örgütler, yüksek öğrenim Yunan standart sistem tarafından verilen bu derece profesyonel denklik tanınması için uygundur. Bu 12 Aralık 2012 etkilidir. Gerçek bir üniversite kampüsünde Dünya standartlarında tesisler. Diğerleri arasında Yunanistan, ABD, Bulgaristan, Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Arnavutluk, Almanya, Avusturya ve öğrencilerle birlikte ayrı bir uluslararası lezzet ile bir program. Dünya çapında sanayi ve kamu kuruluşları kurşun 10.000'in üzerinde Anadolu ve ACT mezunları ağına erişim sağlayan bir program. Eğitimde... [-]
Yunanistan Thessaloniki
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku