İşletme Yüksek Lisansı (MBA) - tam zamanlı

Genel

Program açıklaması

İşletme Yüksek Lisans (MBA), iş dünyasında en çok aranan lisansüstü derecesi ve birçok küresel rol için bir önkoşuldur. The Hague University of Applied Sciences MBA, bu yüksek uçan yönetici ve stratejik roller için iş zekası, bilgi ve stratejik becerilerinizi geliştirecektir. MBA, tamamen dünyanın önde gelen işletme dili İngilizce'dir. Yurtdışından gelen MBA öğrencilerinin yaklaşık yüzde 80'i ve farklı milletlerden gelen personel ile, uluslararası ağınızı ilk günden itibaren geliştirmeye başlamanızı sağlar. Bir araştırma üniversitesi yerine uygulamalı bilimlerin bir üniversitesi olduğumuz için, MBA'te uygulamalı ve ilgili, 'gerçek yaşam' deneyimleri garanti edilir.

Lahey'de Bir MBA

Lahey'deki bir İşletme Yüksek Lisansı, uluslararası kurumların ve şirketlerin merkezinde yer alan işletme becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir yoldur. Lahey, Uluslararası Barış Şehri, Adalet ve Güvenlik, 80 adalet örgütüne ev sahipliği yapıyor ve bir Birleşmiş Milletler şehri. Uluslararası Yugoslavya Mahkemesi, Europol ve Uluslararası Ceza Mahkemesi de Lahey'de bulunuyor. MBA öğrencilerinin Shell, Siemens, KPN, Unilever ve DSM gibi çokuluslu şirketler de dahil olmak üzere parmak uçlarında yaklaşık 300 uluslararası işletme bulunmaktadır.

MBA beceri ve bilgi

Dinamik iş dünyasını yansıtacak şekilde sürekli güncellenen, tam zamanlı MBA en son trendlerle hızlanır, en iyi öğretim elemanlarını kullanır ve en son ve ilgili vaka çalışmalarını içerir. MBA öğrencileri MBA'in dört aşaması ile iş dünyasını profesyonel bir şekilde kavrayacak ve derinlemesine bir anlayış kazanacaktır: son bir tezle bilgi birikimi, uygulama ve entegrasyon İşletme Yüksek Lisansında, global bir ekip olarak çalışacak ve kapsamlı iş süreçleri, ekonomi, pazarlama ve finans bilginizle yönetim problemlerini çözeceksiniz.

MBA akreditasyonu

The Hague University of Applied Sciences MBA, İngilizce dilinde öğretilen en eski MBA derecesidir. MBA Hollanda ve Flandre Akreditasyon Kurumu (NVAO) tarafından akredite edilmiştir. MBA, Yüksek Lisans ve Profesyonel Kurslar Akademisi (MPC) aracılığıyla gerçekleştirilir.

Uygulamalı deneyim için MBA

MBA sırasında işletme teorisini gerçek hayat senaryolarına nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. MBA öğrencileri, bu konudaki konularında kuruluşlara danışmanlık yapan işletme danışmanları olarak güncel vaka çalışmalarını ve rol oyunlarını keşfederler. İşletme ve yönetim becerileri kişisel veya mesleki gelişiminiz için temeldir. MBA tam zamanlı ekonomi, finans, muhasebe, insan kaynakları, pazarlama, strateji ve girişimcilik 'somun ve civata' kapsar.

MBA Gerçekler (tam zamanlı)

 • Eğitim türü: Profesyonel Yüksek Lisans
 • Öğretim Dili: İngilizce
 • Kabul şartları: Yüksek öğrenim (lisans) derecesi ve en az iki yıl ilgili iş deneyimi
 • Başlangıç: Agusust 31. 2020
 • Süre: 12 ay
 • Ders günlerinin sayısı: Haftada en az 3 gün
 • Ders saati sayısı: değişken
 • Zaman yatırım: Haftada 40 saat
 • Kredi: 60 AKTS
 • Maliyet: 19990 €
 • Yer: Lahey Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
 • Akreditasyon: Hollanda ve Flandre Akreditasyon Kurumu (NVAO)
 • Derece: İşletme Yüksek Lisansı (MBA)
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Looking at the world around you with open eyes: at The Hague University of Applied Sciences that is simply the norm. After all, it is by keeping its eyes wide open that a university of applied science ... Devamını oku

Looking at the world around you with open eyes: at The Hague University of Applied Sciences that is simply the norm. After all, it is by keeping its eyes wide open that a university of applied sciences can claim its place at the centre of society. That it can develop distinctive curricula to help students function confidently in a global society that is changing faster every day. Daha Az