Ağırlama Yönetimi Bir Konsantrasyon ile MBA

Genel

Program açıklaması

Ağırlama Yönetimi Bir Konsantrasyon ile MBA

Alliant International University'de Vatel Otelcilik Yönetimi Enstitüsü

Konaklama İşletmeciliği Konusunda Konsantrasyonlu İşletme Yüksek Lisans Programı (MBA), öğrencilerin 18 ay gibi kısa bir sürede mezun olmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrencileri daha misafirperverlik endüstrisi yöneticileri ve liderleri olmaya hazırlayan yoğun ve yenilikçi bir derecedir. Dersler akademik teori ve profesyonel uygulama arasında dengelenir.

97807_LAWA-group-LucDelafosse-2017.jpg

Kampüste, öğrenciler, küreselleşen ekonomide rekabet etmek için gerekli olan gerekli eleştirel düşünme, liderlik, yönetim ve girişimcilik becerilerini geliştirirler. Deneyimli fakülte ve küçük sınıf büyüklükleri ile, öğrenciler deneyimlerini uzmanlığa dönüştürmek ve mükemmelliğe ulaşmak için ihtiyaç duydukları bireysel destek ve hazırlıkları alırlar.

Öğrenciler bilgilerini Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi otel ve restoranlarda 12 aya kadar ücretli, uygulamalı eğitimde yer alma seçeneği ile uygulamalı, mesleki deneyim yoluyla doğrudan uygularlar. Öğrenciler, St. Regis, Four Seasons, Torrey Pines'teki Lodge, Peninsula, Sofitel, Langham ve daha birçok yerdeki partner otellerimizde çalıştılar. Vatel'in Kariyer ve İstihdam Merkezi, öğrencilere stajlarını bulma konusunda yardımcı olacaktır.

Alliant International University, WASC Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu (WSCUC) tarafından akredite edilmiştir. WASC, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bölgesel bir akreditasyon kuruluşudur.

97808_LAvatel_students_class-7083.jpg

Kabul Koşulları

 1. Öğrenciler lisans diplomasına sahip olmalıdır. Lisans alanın işletme alanında olmayan öğrencilerden 2 önkoşul dersi almaları istenecektir.
 2. Öğrenciler en az 6 ay ilgili misafirperverlik ve turizm tecrübesine sahip olmalıdır.
 3. Uluslararası öğrenciler için asgari İngilizce yeterliliği aşağıdaki gibidir: IELTS - 6.0. TOEFL iBT - 70, PTE - 50, CAMBRIDGE - 170, CEFR - B2, İTEP Academic - 4.0, DET: 49-59.
 4. En düşük GPA 4.0 ölçeğinde 2.75'dir.
 5. GRE veya GMAT Sınavları gerekli değildir.

Her başvuru sahibi, kendi akademik geçmişine ve mesleki deneyimlerine dayanarak değerlendirilecektir. Ek kabul şartları geçerli olabilir. Los Angeles'taki MBA programı tüm başvuru sahiplerine açık olmayabilir.

97811_Group3Photoshooting.jpg

Programın Süresi

Kurs yüklerine, isteğe bağlı stajlara ve diğer faktörlere bağlı olarak 18 ila 24 ay arası.

Kurs teklifleri ve sıralama değişebilir.

 • Uluslararası Pazarlama Yönetimi
 • Örgütsel Davranış ve Küresel Liderlik
 • Stratejik Yönetim
 • İstatistiksel Analiz ve İşletmenin Modellenmesi
 • Yönetimsel Karar Verme Teknolojisi
 • Mali ve Muhasebe Yönetimi
 • Operasyon Yönetimi ve Lojistik
 • Profesyonel Staj Stajı (Mezuniyet Yönetimi Ücretli Pratik Eğitim olarak bu konsantrasyon için tamamlandı)
 • Ağırlama için Satış Yönetimi
 • Konaklama ve Turizmde Eğilimler
 • Konaklama İşletmelerinde Kariyer, İş Gücü ve Yetenek Gelişimi
 • Misafirperverlikte Girişimcilik

öğretim

Öğrenim seans / dönem birimi tarafından toplam 36 dönem birimi ile birim başına 698 ABD doları tahsil edilir. Ağırlama ve Yönetim programında öğrenim / ücretler toplam MBA 25,12 $ 'dır, işletme ile ilgili bir alanda lisans ve iki ön şart dersleri tamamlamak zorunda değilsiniz öğrenciler için Bu tahmin kitap ve sarf malzemesi veya oda / tahta masraflarını içermez.

Bu programa katılan öğrencilerin eğitim borcu, kazançları ve tamamlanma oranları hakkında önemli bilgiler için lütfen href = "https://www.alliant.edu/media/gainful-employment-disclosure/Master_Business_Administration.html adresini ziyaret edin.

Öğrenciler, tüm oturum / sömestr ücretlerini, ilgili oturum / dönem başlangıç ​​tarihinden önce Cuma gününe kadar ödemek zorundadırlar.

Bu okul aşağıdaki programları sunmaktadır:

• İngilizce

Başlangıç ​​Tarihi: Ağustos

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique pa ... Devamını oku

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique paid internships opportunities in some of the most luxurious hotels in the world are making Vatel Los Angeles a stepping stone to a brilliant international career. Daha Az