Ağırlama Yönetimi Bir Konsantrasyon ile MBA

Genel

Program açıklaması

Alliant International Üniversitesi'nde Vatel Institute Hospitality Management Hospitality Management'da bir Konsantrasyon ile MBA.

Ağırlama Yönetimi yoğunluğu ile İşletme Yüksek Lisans (MBA) yoğun ve yenilikçi bir derece öğrencilerin daha etkin otelcilik sektöründe yöneticileri ve liderleri olmaya hazırlar. Dersler, akademik teori ve profesyonel uygulama arasında dengelidir.

Kampüste, öğrenciler, küreselleşen ekonomide rekabet etmek için gerekli olan gerekli eleştirel düşünme, liderlik, yönetim ve girişimcilik becerilerini geliştirirler. Deneyimli fakülte ve küçük sınıf büyüklükleri ile, öğrenciler deneyimlerini uzmanlığa dönüştürmek ve mükemmelliğe ulaşmak için ihtiyaç duydukları bireysel destek ve hazırlıkları alırlar.

Öğrenciler, ABD'deki en iyi otel ve restoranlarda 12 aya kadar tam zamanlı ücretli, pratik eğitime katılabilme seçeneği ile uygulamalı mesleki deneyimleri sayesinde doğrudan uygularlar.

Vatel öğrencileri, iş ortağı host otellerimizde çalışmaktadır. Bunlar arasında St. Regis, Four Seasons, Torrey Pines'teki Lodge, Peninsula, Sofitel, Langham ve daha birçok yer bulunmaktadır. Vatel'in Kariyer ve İstihdam Merkezi, öğrencilerin stajlarını bulmalarına yardımcı olacak.

Alliant International University, WASC Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu (WSCUC) tarafından akredite edilmiştir. WASC, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bölgesel bir akreditasyon kuruluşudur.97819_Group2photoshooting.jpg

Kabul Koşulları:

 1. Öğrenciler lisans diplomasına sahip olmalıdır. İşletme alanında olmayan bir lisans öğrencisi, 2 önkoşul dersi almalıdır.
 2. Öğrenciler en az 6 ay ilgili misafirperverlik ve turizm tecrübesine sahip olmalıdır.
 3. Uluslararası öğrenciler için asgari İngilizce yeterliliği aşağıdaki gibidir: IELTS - 6.0. TOEFL iBT - 70, PTE - 50, CAMBRIDGE - 170, CEFR - B2, İTEP Academic - 4.0, DET: 49-59.
 4. En düşük GPA 4.0 ölçeğinde 2.75'dir.
 5. GRE veya GMAT Sınavları gerekli değildir.

Her başvuru sahibi, kendi akademik geçmişine ve mesleki deneyimlerine dayanarak değerlendirilecektir. Ek kabul şartları geçerli olabilir. San Diego'daki MBA programı tüm başvuru sahiplerine açık olmayabilir.

Kurs teklifleri ve sıralama değişebilir.

 • Uluslararası Pazarlama Yönetimi
 • Örgütsel Davranış ve Küresel Liderlik
 • Stratejik Yönetim
 • İstatistiksel Analiz ve İşletmenin Modellenmesi
 • Yönetimsel Karar Verme Teknolojisi
 • Mali ve Muhasebe Yönetimi
 • Operasyon Yönetimi ve Lojistik
 • Profesyonel Staj Stajı (Mezuniyet Yönetimi Ücretli Pratik Eğitim olarak bu konsantrasyon için tamamlandı)
 • Ağırlama için Satış Yönetimi
 • Konaklama ve Turizmde Eğilimler
 • Konaklama İşletmelerinde Kariyer, İş Gücü ve Yetenek Gelişimi
 • Misafirperverlikte Girişimcilik

öğretim

Öğrenim, toplam 36 dönemlik birimlerle, birim başına 698 $ 'dan oturum / dönem birimi tarafından ücretlendirilir. İşle ilgili bir alanda lisans sahibi olmayan öğrencilerin önkoşul gerektiren iki dersi tamamlamaları gerekebilir. Bu tahmin, kitaplar ve malzemeler veya oda / pansiyon için maliyetleri içermez.

Bu programa katılan öğrencilerin eğitim borcu, kazançları ve tamamlanma oranları hakkında önemli bilgiler için lütfen https://www.alliant.edu/media/gainful-employment-disclosure/Master_Business_Administration.html adresini ziyaret edin.

Öğrenciler, tüm oturum / sömestr ücretlerini, ilgili oturum / dönem başlangıç ​​tarihinden önce Cuma gününe kadar ödemek zorundadırlar.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique pa ... Devamını oku

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique paid internship opportunities in some of the most luxurious hotels in the world makes these programs a stepping stone to a brilliant international career. Daha Az