Ağırlama ve Turizm Yönetimi Mba

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

hakkında

Geleceğe Uluslararası Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği alanında başlayın. Uluslararası Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği MBA Programımız, işletme ve otel / restoran yönetimi, turizm veya ileri bir işletme derecesi kazanmak isteyen ilgili alanlarda öğrenciler ve profesyoneller için ideal yerler sunar.

Uluslararası Otel ve Turizm İşletmeciliği yüksek lisans programına sahip MBA programı sadece 15 ayda tamamlanabilir.

Uluslararası Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği alanında MBA derecesine sahip 45 kredilik program, en az bir buçuk yıl içinde tamamlanabilir. Öğrenciler bir kampüsten diğerine transfer olabilir ve diploma gereksinimlerini yerine getirebilirler. Diğer alanlarda lisans derecesine sahip öğrencilerin MBA hazırlık kursları tamamlamaları gerekebilir. Bu program çevrimiçi olarak da tamamlanabilir.

Uluslararası Otelcilik ve Turizm programında MBA mezunları:

  1. Otelcilik yöneticilerinin karşılaştığı küresel sorunların etkisini analiz etmek ve yorumlamak.
  2. Konaklama işletmelerinin işletme ortamı üzerindeki potansiyel etkilerini değerlendirin.
  3. Çok kültürlü duyarlılığı ve küresel sorunların, fırsatların ve sürdürülebilirliğin farkındalığını gösterin.
  4. Konaklama işletmeleri için uygun bir stratejik plan oluşturun.
  5. Daha geniş bir turizm bağlamında faaliyet gösteren diğer işletmelerin anlaşıldığını gösterin ve konukseverlik şirketleri üzerindeki etkilerini hipotezleyin.

Aşağıdaki kampüslerde sunulur:
Tampa Körfezi, Madrid ve Çevrimiçi

110276_110184__G3A1767.JPG

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, inter ... Devamını oku

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, international programs, cosmopolitan locations and experienced faculty continue to attract students from around the world. Daha Az
Paris , Heidelberg , Madrid , Largo , Tampa + 4 Daha fazla Daha az