Aros Mini MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

1

Uluslararası Mini MBA (çevrimiçi)

Profesör Steen Hildebrandt, MBA disiplinleri boyunca size rehberlik etsin
Profesör Steen Hildebrandt, yönetim söz konusu olduğunda muhtemelen Danimarka'nın en ünlü ismi. Bu nedenle, Aros Mini MBA'yi tasarlamamızın kendisi olduğu tesadüf değildir.

Hildebrandt yapı taşlarını döşedi, ana içeriği seçti ve en yetkin eğitmenlerden bazılarını seçti. Birlikte, hem profesyonel hem de pratik yönetim bilgisi veren ve kişisel gelişiminizi lider olarak sağlayan iddialı bir öğrenme süreci tasarladık.

Mini MBA nedir?
Mini MBA , klasik MBA disiplinlerine gireceğiniz bir lider olarak bakış açınızı genişletmeniz için bir fırsattır.

Yönetimde önde gelen düşünürlerden biri olan Profesör Steen Hildebrandt ile ekip kurduk. Çünkü bir MBA'in gereklerine gelince, hepsini biliyor. Geleneksel MBA prensiplerini Mini MBA programına dahil ettiğinden emin oldu. Bu nedenle Aros Mini MBA'in MBA adına layık profesyonel bir seviyeye sahip olduğunu gururla söyleyebiliriz.

Seçkin Aros Yönetim Kulübüne üye olacaksınız
Aros Mini MBA katılımcısı olarak, Mini MBA programınızdan sonra güncel konular ve konular hakkında düzenli olarak güncelleneceğiniz Aros Management Club'a özel bir üyelik alacaksınız. Aros Management Club'da, en iyi iş liderleri ve uzmanlarla derslere ve ustalık sınıflarına ücretsiz erişim elde edeceksiniz. Aynı fikirde olan özel yönetim düzenlemeleri için davetiyeler alacaksınız. Ve diğer üyelerle ağ kurmak için bolca fırsatınız olacak. Ayrıca Almanya'da (Deutschland) ve İsveç'te Mini MBA sunuyoruz : Mini MBA Chefsutbildning . Grönland'da: Kursus i Grønland . Danimarka'da: Lederuddannelse .

Aros Mini MBA'nin avantajlarınız

  1. Liderlik becerileriniz için, tüm kariyeriniz boyunca geri dönüp devam edebileceğiniz sağlam, pratik ve teorik bir temel kuracaksınız.
  2. Sadece Aros Mini MBA ile sözlü sınava girecek ve kişisel geri bildirim alacaksınız. Programın son derece yetkin öğretmenlerinden biri ve Aros Business Academy Eğitim Müdürü tarafından muayene edileceksiniz.
  3. Yönetimdeki en son bilgilerle sürekli olarak güncellenmenizi sağlıyoruz. Aros Management Club'taki üyeliğiniz nedeniyle, program sona erdikten sonra en iyi iş liderleri ve uzmanlarla derslere ve master sınıflarına ücretsiz erişim kazanacaksınız.
Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

AROS BUSINESS ACADEMY – Mini MBA’s and training We aim to put an end to mass-produced leadership educations and instead we design Mini MBA leadership educations, that create a noticeable change - for ... Devamını oku

AROS BUSINESS ACADEMY – Mini MBA’s and training We aim to put an end to mass-produced leadership educations and instead we design Mini MBA leadership educations, that create a noticeable change - for you and for your workplace. Daha Az