ABD İşgücü İstatistikleri Bürosu'na göre, iş analistlerinin 2020 yılına kadar yüzde 22 artış göstereceği tahmin ediliyor.

GIM'in 25'inci yılında GIM, bu alana girmesini kararlaştırdı. Ülkemizde analitik eğitim için geçerli pazarın dikkatli bir şekilde çalışılmasından sonra, çoğu dersin bugün vogue'daki araç ve teknikleri ele alacak yetenekli personele sahip olmak için mevcut iş ihtiyaçlarına cevap verdiklerini gözlemledik. Bu nedenle, bu BDA müfrezesine giren B-okulları bile büyük ölçüde bir teknoloji rotasına sahip oldu. Sürdürülebilir iş için liderleri yetiştirme misyonuyla tutarlı GIM, yönetim anlayışını kaybetmeden BDA'yı yeni kursta dahil etmeye karar verdi. Bu programın vizyonu, BDA'nın üstünlüğü ile iyi bir şekilde ilgilenen, geleceğe hazır yöneticileri, kendi alanlarını en etkin şekilde yönetebilmek için, araçlarda ve tekniklerde elleçleme deneyimini uygulamalı olarak hazırlamaktır.

Programın temel amacı, veriye dayalı karar vermenin yeni paradigmasını yönetmek için tam donanımlı olacak, geleceğe hazır, veri akıcı yöneticileri oluşturmaktır. Program, BDA araçlarının uygulanmasına ve iş sorunlarının çözümüne yönelik tekniklere odaklanarak öğrencilerin farklı yönetim alanlarını yeterince anlamalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

Öğrenciler istatistiksel teoriye, büyük veri de dahil olmak üzere veri yönetimine ve makine öğrenimi, yapay zeka ve derin öğrenme ve ilgili araçlar, teknikler ve algoritmalar gibi iş zekası sistemlerine maruz kalacaktır. En önemli vurgu , tüm önemli yazılım araçlarını vogue kullanarak ve gerçek endüstri projeleri üzerinde çalışarak öğrencilere uygulamalı eğitim vermektir. Programın sonunda, öğrenciler gerçek iş durumlarını tam olarak kavrayabilecek ve optimum çözümleri tasarlayabilmek için, kendileri tarafından algılanan sorunların / sorunların etrafına / kavrayışlarına dair daha fazla bilgi edinmek için BDA'nın uygun araç ve tekniklerini uygulayabileceklerdir.

Program 40:60 iş bilgisi ve BDA ile ilgili deneyime sahip olacak şekilde yapılandırılmıştır. Öğrencilerin gerçek veri kümeleri üzerinde uygulamalı eğitimi almalarını sağlayacak son teknolojiye sahip Veri Bilimi Laboratuvarı bulut hizmetidir. Geleceğin yöneticileri için gerekli olan bu temel bilgi ve deneyimin yanı sıra, öğrencilerin bu nitelikleri geliştirmeleri ve örgütlerde etkin liderler haline getirecek değerleri içselleştirmeleri kolaylaşacaktır. Program, vaka tabanlı öğrenmenin, simulasyonların, seminerlerin ve fiili uygulamalı eğitimin, bireysel ve grup seviyelerinde atamaların ve sahadaki endüstri projeleri aracılığıyla gerçek iş sorunlarına yoğun maruziyetin kapsamlı bir şekilde uygulanmasını kapsamaktadır. Öğrenciler iş durumlarını yaratıcı düşünmeye, proaktif olarak sorunları ve problemleri önceden tahmin etmeye ve zorlu bir mesleki kariyer yapmak için iş dünyasına adım atmaya hazır olacak şekilde onlarla yenilikçi bir şekilde ilgilenmeye teşvik edilir. Dersler, danışmanlar, öğretmenler ve analitik alanındaki önde gelen endüstrilerin enine kesiti ile geri bildirim alarak eleştirel olarak tasarlanmıştır ve programı işverenlere çekici kılar.

Program dili:
  • Ingilizce

Goa Institute of Management için 2 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Ağustos 13, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Haziran 2020
Duration
2 yıl
Tam zamanlı
Price
60 USD
Deadline
Şub 28, 2020
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Haziran 2020
End Date
Mar 2022
Son başvuru tarihi
Şub 28, 2020

Haziran 2020

Location
Son başvuru tarihi
Şub 28, 2020
End Date
Mar 2022