Bilgi Teknolojisi MBA

Yüksek Lisans of Business Administration (Bilgi Yönetimi) UCAM, İspanya tarafından verildi.

Bilgi Yönetiminde Mba, birçok disiplinde birden fazla örgütsel konunun akışını anlayan bilgi profesyonellerine artan ve benzersiz bir ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu MBA öğrencinin bilgisayar ağ mimar, bilgisayar programcısı, bilgisayar sistem analisti, veri tabanı yöneticisi, bilgi güvenliği analisti, bilgi mimarı, web geliştiricisi gibi birçok farklı yönden kariyerine devam etmesini sağlar. Kuruluşlar teknolojinin bir saniyenin bir saniyesinde değiştiğinin farkındadır, bu yüzden birçok kuruluş her zaman bir bilgi yönetimi uzmanı aramaktadır.

Bu MBA, NCC, UK tarafından verilen İşletme Yönetimi'nde Seviye 7 Diploması ve işletme yönetimi alanında dünya çapında yüksek lisans derecesi olarak kabul edilen, Birleşik Krallık'taki Plymouth Üniversitesi tarafından verilen MBA (kontör) içeren ikili bir sertifika programıdır. .

Programın Önemli Başlıkları:

 • Çift Sertifika
 • İngiltere'nin önde gelen bir üniversitesinden prestijli bir MBA kazanın
 • Plymouth Üniversitesi'nden uzman fakülte tarafından esnek sunum
 • Dünya çapında herhangi bir yerden eğitim alın
 • Çevrimiçi öğrenme kaynakları tarafından desteklenir
 • Plymouth Üniversitesi e-kütüphanesine erişim
 • Üç başlangıç ​​tarihinin seçimi: Eylül, Ocak veya Mart / Nisan yukarı kısmı için

Bölüm 1 - İşletme Yönetimi'nde Seviye 7 Diploması (L7DBM)

 • İşletme Yönetimi Seviye 7 Diploması (RQF) (L7DBM) yeterlilik mezunu veya deneyimli bir yönetici olan ve yönetim alanında daha fazla kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.
 • Öğrenciler, üst yönetim pozisyonları için gerekli olan kritik, analitik ve teknik becerileri geliştirmelerini sağlayacak çok çeşitli çağdaş konulara maruz kalacaklardır. Yeterlilik ayrıca lisansüstü düzeyde daha ileri çalışmalar için gerekli akademik becerileri de geliştirecektir.
 • NCC Education, İngiltere'deki Ofqual (Nitelikler ve Sınavlar Dairesi Yönetmeliği) tarafından İşletme Yönetimi'nde Seviye 7 Diplomasını almaya hak kazanmıştır. Toplam yeterlilik referans numarası 600/0365/0

Modüller

Öğrenciler aşağıdaki sekiz temel birimi incelemelidir:

 1. Bilgi ve Bilgi Yönetimi - bilgi ve bilginin organizasyonlardaki yöneticilerin ve bunu yönetmek, yakalamak ve türetmek için kullanılan teknolojilerin etkin kullanımını düşünün.
 2. Uluslararası Pazarlama Stratejisi - Stratejik pazarlamadaki çok çeşitli çağdaş konuların uluslararası kültürel boyuta odaklanarak ele alınması.
 3. Finansal Kaynakların Yönetimi, Kontrolü ve Hesap Verebilirliği - yöneticilerin kontrolleri altındaki finansal kaynakların sorumluluğunu göz önünde bulundurur ve kontrol ve yönetim tekniklerini tanıtır.
 4. Örgütlerdeki İnsanları Yönetme - insanları yönetmeyle ilişkili çağdaş temaların bazılarını inceler. Konuya yönelik tematik bir yaklaşım, örgütsel davranışı ve insan kaynakları yönetimini destekleyen kavram ve teori bilincini geliştirir.
 5. Araştırma Yöntemleri - üst yönetimin ihtiyaç duyduğu bilgi ve becerileri geliştirir ve eleştirel ve yaratıcı düşünme, karmaşık problem çözme, karar verme ve araştırma becerileri dahil olmak üzere daha fazla akademik araştırma için.
 6. Lisansüstü Öğrenim için Çalışma Becerileri - lisansüstü düzeyde çalışmak için gereken temel bilgi ve becerileri sağlar. Modül, kalifikasyonun diğer birimlerindeki çalışmayı desteklemek ve yönetim düzeyinde faydalı olan aktarılabilir becerileri geliştirmek için tasarlanmıştır.
 7. Stratejik Yönetim - daha iyi / daha iyi anlaşılması için bir dizi analitik teknik kullanarak ve böylece bir şirketin gerçek ve potansiyel pazardaki pozisyonunu etkileyerek stratejik analize odaklanır.
 8. Stratejik Operasyon Yönetimi - hem imalat hem de hizmet sektöründeki operasyon yönetimi ile ilgili karar vermeyi eleştirel olarak değerlendirme becerisi ve anlayışı geliştirir.

NCC Eğitim Seviye 7 Diplomasını İşletme Yönetimi (L7DBM) ile tamamlayan öğrenciler Plymouth Üniversitesi tarafından verilen MBA derecesine kadar devam edebilirler. NCC Education, NCC Edu L7DBM sahiplerinin son bir tez aşamasına geçmesini sağlayan ve MBA programını tamamlamak için hızlı bir seçenek sunan bir anlaşma sağladı. Programın genel amacı, yöneticilerde ve potansiyel yöneticilerde, öğrenmeyi ve işletme ve yönetim anlayışlarını karmaşık ve değişken bir ortamda, canlı, karmaşık bir işi araştırmak üzere araştırma temelli bir çalışma geliştirmek üzere uygulama ve yeteneklerini uygulama becerisi geliştirmek. yönetim meselesi veya mevcut bir işletme veya yönetim problemi üzerine eleştirel bir teorik çalışma yürütmek.

2. Bölüm - MBA (Kontör)

İşletme Yüksek Lisansı (Bilgi Yönetimi)

 • Bu MBA, İşletme veya Yönetim Alanında Lisansüstü Diploma sahipleri için özel olarak tasarlanmış, tam bir MBA ödülü kazanmak için çalışmalarınızı hızlı bir şekilde izlemenizi sağlayan bir 'kontör' programıdır. Program değerlendirmesi proje bazında yapılır ve uzman gözetimi ve çevrimiçi öğrenme yoluyla desteklenir - dünya çapındaki herhangi bir yerden incelenebilir. MBA Projesi (STO712) 60 kredi

Program Amaçlı Öğrenme Çıktıları

1.Kendi ve anlama

Başarılı bir şekilde tamamlandığında mezunların geliştirmiş olması gerekenler:

 • Bağlamsal güçlerin kuruluşlar ve yönetim üzerinde nasıl bir etki yarattığına dair bilgi ve anlayış derinliği
 • Uygun araştırma metodolojisi yaklaşımı, veri toplama teknikleri ve analiz metodları bilgisi ve anlayışı

2. Bilişsel ve entelektüel beceriler

Başarılı bir şekilde tamamlandığında mezunların geliştirmiş olması gerekenler:

 • Eleştirel düşünme, kanıtlarla desteklenen ilgili literatürün gözden geçirilmesi ve eleştirel analizi becerileri
 • Araştırma kanıtlarını değerlendirmede stratejik bir odaklanma gösterme yeteneği

3.Anahtar ve aktarılabilir beceriler

Başarılı bir şekilde tamamlandığında, mezunlar şunları yapmalıydı:

 • En iyi uygulamanın etik gereklerine uygun olarak araştırma yapmak
 • karmaşık bilgileri açık bir şekilde iletin ve tutarlı sonuçlar ve öneriler geliştirin

4.İstihdamla ilgili beceriler

Başarılı bir şekilde tamamlandığında mezunların geliştirmiş olması gerekenler:

 • Sorunlara alternatif çözümleri değerlendirme ve ikna edici argümanlar, öneriler ve çözümler geliştirme becerisi
 • İşletme ve yönetim uygulamalarına yansıtma yeteneği

5. Pratik beceriler

Başarılı bir şekilde tamamlandığında mezunların geliştirmiş olması gerekenler:

 • Bir projeyi tasarlamak ve yönetmek ve verilen zaman dilimlerinde hedefleri karşılamak için bağımsız çalışabilme becerisi;
 • Araştırma süreçlerini ve bulgularını pratik bir bağlamda uygulama ve özgün problem çözme becerilerini geliştirme becerisi

Programda sınıf öğretimi yoktur, bu nedenle öğrencilerin Plymouth'ı ziyaret etmelerine gerek yoktur. Ancak, süpervizör ve öğrenci eğer uygunsa Plymouth'ta yüz yüze gözetim toplantıları düzenlemek isteyebilirler. Öğrenciler, çalışmalarını desteklemek için ziyaretler sırasında Üniversite tesislerine / kaynaklarına da erişebilirler. Bununla birlikte, Plymouth'a yapılacak herhangi bir ziyaret, göçmenlik / vize statüsüne tabi olacaktır. Öğrenci ilerlemesini izlemek ve öğrenci ile danışman arasında uygun iletişim seviyelerinin korunmasını sağlamak için bir kayıt defteri sistemi kullanılır.

Program dili:
 • Ingilizce

Westford University College için 8 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Mart 6, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme, Kampüs Okul
Start Date
Açık Kayıt
Duration
12 ay
Yarı zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi

Açık Kayıt

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date