Bir Yıllık MBA

Genel

Program açıklaması

Emory'nin bir yıllık MBA tercih neden?

Yolda kalman için bize güven. Bir "yaz stajı" kritik değil öğrenciler için oluşturulan Goizueta Bir Yıl MBA sadece 12 ay içinde profesyonel ve kişisel gelişim de dahil olmak üzere tam MBA deneyimi sağlar.

 • 20. En İyi ABD Tam Zamanlı MBA ( Financial Times, 2019 )
 • 157,727 $ ortalama temel maaş
 • 5: 1 öğrenci fakülte oranı, herhangi bir ilk 25 ABD tam zamanlı MBA programının en küçük sınıf boyutu

Benzersiz Goizueta

Goizueta MBA, dünya çapında akademisyenler ve dinamik, küresel bir şehirde teslim küçük tasarım sınıfları sunan ilk 20 MBA programı. Uluslararası tanınmış bir MBA kazanın ve yüksek kaliteli, kişiselleştirilmiş geri bildirim ve Fortune 500s ve gelişmekte olan işlere erişim elde edin.

Tüm dünyaların en iyisi

Samimiyet ya da dünya standartlarında iş eğitiminde uzlaşma için ticaret yapmak zorunda değilsiniz. Goizueta'nın MBA üçünü de veriyor.

Birinci sınıf işletme eğitimi

Sadece dünyaca ünlü fakülteden değil, aynı zamanda pratik, müşteri odaklı ve sürükleyici sınıfında en iyi MBA müfredatıyla da ilgileneceksiniz. Bunun için sözümüze gerek yok. ABD Haberleri

Samimi öğrenme ortamı

Goizueta küçüktür ve tasarımı küçüktür. Yoğun Yaz Deneyimlerimizde yakın bağlar kurarak programa başlayacaksınız. Hakettiğiniz kişisel ilgi, programın içinde, hem sınıf içinde hem de dışında devam eder. Fakülte, program ve kariyer kadrosuyla ve akademik deneyimlerinizi geliştirecek ve kariyerinizi zenginleştirecek sınıf arkadaşlarınızla kalıcı ilişkiler kuracaksınız.

Dinamik, küresel şehir

Goizueta MBA'inizi takip etmek, Atlanta'nın sunduğu tüm olanaklara erişim anlamına gelir. Atlanta'da bulunan Home Depot, UPS, Coca-Cola, Delta ve SunTrust dahil olmak üzere çok uluslu şirketler ile en çok FORTUNE 500 genel merkezinin bulunduğu şehirlerde üçüncü sırada yer alıyor. Canlı bir başlangıç kültürü ve sıcak gayrimenkul sektörü, dünyanın en işlek havalimanı ve birinci sınıf sanatlar, eğlence ve spor etkinlikleri ekleyin ve Atlanta'nın iyi hava koşullarından ve güney cazibesinden daha fazlasını sunacağını keşfedeceksiniz.

 • 20. En İyi ABD Tam Zamanlı MBA ( Financial Times, 2019 )
 • 5: 1 öğrenci fakülte oranı, herhangi bir ilk 25 ABD tam zamanlı MBA en küçük sınıf boyutu
 • # 3 Atlanta'nın en şanslı 500 karargahına sahip şehirler arasındaki rütbesi ( Fortune, 2017 )

Akademisyenlerin ötesine git

Kapsamlı Bir Yıllık MBA müfredatımız tam bir MBA akademik deneyim artı kritik problem çözme becerileri sağlar - 12 ayda hepsi . Müşteri odaklı projeler , uygulamalı liderlik eğitimi ve kapsamlı küresel pozlama sayesinde, profesyonel ve kişisel hedeflerinizle uyumlu bir akademik deneyimi kişiselleştireceksiniz.

Hızlı takip edilen öğrenme.

Emory's One-Year MBA, kariyer başarısı için hazırlamak için titiz öğrenme üç dönem sunuyor. Müfredatımız, özellikle zorunlu derslerinizde en çok ilginizi çeken iki bölümden oluşan seçmeli dersler bırakarak, yaz aylarında temel derslerinizi vermek üzere tasarlanmıştır. Sizi başarıya ulaştırmak için deneyimsel öğrenme ve küresel pozlama yoluyla daha hızlı olun.

 • 20 konsantrasyon önerildi
 • 90 seçmeli ders sunulmaktadır
 • Her yıl 5 uluslararası seyahat seçeneği mevcut

Bir Yıllık MBA programımızdaki her şey, işyerinde başarıya giden hızlandırılmış bir yol sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenme ortamımız, liderlik için geniş fırsatlar sunar ve öğrendiğiniz teorileri uygulamaya geçirir. Bir Yıllık MBA, becerilerinizi iyileştirmek ve en az kesinti ile çalışma dünyasına geri dönmek için bir yerdir.

 • Goizueta IMPACT kursları, sınıftan işyerine kavramların köprülenmesine yardımcı olur.
 • Gün bir hazırlığı vurgular, öğrendiğiniz her şeyin gerçek dünyada uygulanabilir olduğundan emin olun.

Program yapısı

12 aylık titiz akademisyenler, kariyer hazırlık, proje tabanlı öğrenme, liderlik gelişimi ve bir çok ağ oluşturma ile tamamlandı. Emory's One-Year MBA programı yapılandırılmıştır, böylece her anı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Popüler konsantrasyonlar

Temel sınıflardan seçmeli tekliflere, konsantrasyonlara yönelik çalışmalara kadar, Bir Yıllık MBA deneyiminiz mümkün olanda bir keşiftir.

 • Sağlık Danışmanlığı
 • Yatırım bankacılığı
 • Yönetim Danışmanlığı
 • Pazarlama Analizi
 • Operasyon Yönetimi
 • Ürün Yönetimi
 • Emlak
 • Sosyal girişim
 • Strateji Danışmanlığı

Deneyimsel öğrenme

Sınıf teorisi kritiktir, ancak çok yönlü bir iş lideri ve düşünürüne dönüşmek daha fazla zaman alır. Emory, deneyimsel öğrenmede öncüdür - evlenme teorisini ve pratiğini, sınıfa hayatı ve geleceğinize odaklanacak şekilde yapar.

Küresel fırsatlar

Global Fırsatlar için İmaj İş, bugün bulunduğunuz yerle ilgili değil - dünyanın nereye gittiği ile ilgili. Bu yüzden küresel bir bakış açısı Emory MBA'in bir göstergesidir. Başka bir ülkeyi keşfedin, başka bir dil öğrenin - hatta dünyanın dört bir yanından projeler üzerinde çalışın. Global öğrenmeyi ciddiye alın ve sizi bir üst seviyeye götürecektir.


L Ifetime kariyerinde güven

Goizueta sürekli istihdam için en iyi 10 MBA programı arasında yer almaktadır, çünkü bireysel kariyer hedeflerinizi desteklemek için kariyer hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Kampüse başlamadan önce kariyer hizmetlerine erişin ve ilgi alanlarınızla eşleşen kişisel bir kariyer koçuyla çalışın. Goizueta'da, paha biçilmez kaynaklar bulacaksınız ve meşgul mezunlar kariyer yolculuğunuzun her adımında sizi destekler.

Erken gelin, daha erken gelin.

Kariyer yönetimi, Yaz Deneyimi sırasında, kısa ve uzun vadeli hedefleri belirlemenize, ağınızı oluşturmaya ve işveren görüşmeleri için pratik yapmanıza yardımcı olacak kurslarla başlar. Ayrıca, bireysel kariyer gelişimine, mezun panellerine ve alay görüşmelerine yönelik atölyeler de düzenlenmektedir. Kariyerinizi nasıl ilerleteceğinize dair net bir plan, bunun yanı sıra yapacak araçlar ve ağ ile mezun olacaksınız.

 • "Yaz Şirketi Ağ Gecesi" aracılığıyla, Bir Yıllık MBA öğrencileri işe alım yapan kişilere ilk erişim sağlar.
 • Güçlü kurumsal ve mezun ağımızın zirvesinde, One-Year MBA öğrencileri, yazları boyunca Goizueta İş Kütüphanecilerinin ve Kariyer Yönetim Merkezi çalışanlarının tüm dikkatini çekmektedir.
 • 8 sınıf oturumları ile Mesleki Gelişim, kısa vadeli kariyer arama süreci ve yaşam boyu kariyer yönetimi için bir yıllık MBA'leri hazırlar.
 • 157.727 AVERAGE BASE SALARY
 • BİR DEDİKLİ KARİYER KOÇLU% 100 ÖĞRENCİ

Kabul

Hemen etkilenecek bir yıl.

Bir Yıllık MBA, sahip olan öğrenciler için idealdir:

 • İşletme, ekonomi, mühendislik veya kantitatif bir dalda genellikle bir lisans derecesi aldı
 • En az iki yıllık lisans üstü, tam zamanlı iş deneyimi kazanmış olmak (ortak lisans programına başvurmadıkça)
 • Güçlü nicel beceriler sergilendi
 • MBA sonrası kariyer hedefleri açıkça tanımlanmış
 • Yaz stajı gerektirmeyen bir kariyer yolu tanımladı

2018-2019 için son başvuru tarihleri

106372_Skjermbilde2018-12-09kl.17.27.04.png

* Bir Yıllık MBA başvuruları, uluslararası başvuru sahipleri ve üst düzey burslar ile ilgilenen başvuru sahipleri için tercih edilen son tarih

** Genel hak temelli burslar için son son tarih

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics ... Devamını oku

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics. For nearly 100 years, Goizueta Business School has been a training ground for principled leaders and a laboratory for powerful insights. Our history includes an ethos of ethical business, and empowers us all to strive for lifelong progress. By navigating the complex interdependency of business and society, we seek to convene the brightest minds to solve the biggest problems with integrity, ingenuity and grit. This is Goizueta Beyond. Daha Az