Dijital Dönüşümde Mba

Genel

Program açıklaması

Dijital yeniliği olan işletmeleri dönüştürün

Nereye giderseniz gidin, iş dijitalleşmeyle köklü bir şekilde değişiyor. Yeni, kazançlı fırsatlar başlatıcıları beklerken, şu anda lider olan şirket aslında yeni gelenler tarafından engelleniyor.

Bunu bir fırsat ya da zorluk olarak görseniz de, Profesyonel MBA Dijital Dönüşüm'üyle bu durumla yüz yüze gelebilirsiniz.

Yeni konular

Bu günlerde dijitalleşme, bozulma ve büyük veriler her yerde kurumsal gündemde üst sıralarda yer almaktadır, çünkü hızlı dönüşümün tüm endüstriler üzerinde etkisi vardır. Sizi hem bu teknolojilerin temelleriyle hem de çeşitli yönetim araçlarıyla donatmak için tasarlanan bu özel MBA, yönetim bilgisi ve sayısallaştırma süreçleri arasındaki bağlantınız olacaktır. Yaklaşım çok uygulamalıdır, bu nedenle öğrendiklerinizi giderek dijitalleşen dünya bağlamına bağlayabileceksiniz.

Yüksek esneklik ve çoklu yeni ağlar

Programın bir avantajı, öğrenme yoğunluğu ve program süresi ile ilgili olarak yüksek derecede esnekliğidir: Genel yönetim konularını (Business Core) bir anlayış edinmenin yanı sıra, uzmanlık bölümlerini önceden tamamlamak mümkün olacaktır. Örneğin, başında Data Science modüllerini almak isteyenler ya da WU Executive Academy kısa bir programda çoktan bunu yapmak isteyenler, şimdi bunları iş çekirdeği de dahil olmak üzere tüm MBA için kullanabilecekler. Bu yapı, mevcut ağ oluşturma fırsatlarını çoğaltmaktadır: MBA'den sadece meslektaşlarınızla tanışmayacak, aynı zamanda alandaki diğer uzmanlarla da ağ kurabileceksiniz. Bu birçok farklı temas kariyer açısından son derece değerlidir.

içerik

Bu MBA programı 4 merkezi bölümden oluşmaktadır.

  • "İş Çekirdeği"
  • "Veri Bilimi" (12 günlük bir program)
  • "Dijital Dönüşüm" (4 gün)
  • ve bir seçmeli.

MBA teklifinizi çeşitli teklifler arasından seçim yaparak etkileyebilirsiniz; Bazı modüllerde strateji odaklı bir odaklanma bulunurken, diğerleri doğada daha teknik. Mevcut örnekler arasında "Blok Zinciri Dönüştürme İşi", "Örgütsel Tasarım", "Stratejik Öngörü" veya "Veri Yönetişimi" bulunmaktadır.

Ek olarak, birkaç modülün zamanlamasını seçebilir ve böylece MBA'inizin yoğunluğunu ve süresini etkileyebilirsiniz.

Hemen uygulanabilir uzmanlık

Bu MBA hemen uygulanabilir uzmanlık ve anahtar araçlar sağlayacaktır. Bu, daha iyi stratejik öngörülere sahip olmanıza ve işinize dönerken bildiklerinizi etkili bir şekilde uygulamanıza olanak tanır.

Hedef kitle

  • Bir yönetim pozisyonu hedefleyen veri analistleri
  • Liderlik becerilerini derinleştirmek ve genel yönetim konularını iyi anlamak isteyen teknik alandaki uzmanlar.
  • Dijitalleşme ve veri bilimi alanında geleceğini gören ve gerekli uzmanlığı kazanmak isteyen başarılı yöneticiler .
  • Bir MBA programı ile bilgilerini derinleştirmek ve güncellemek isteyen yöneticiler.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... Devamını oku

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. Daha Az