Neden Dubai-London Executive MBA seçmelisiniz?


Öğrenme yaklaşımımız yoğun, titiz ve eğlencelidir. Kendi alanlarında uzman küresel çapta tanınmış fakültenlerden öğreneceksiniz. Her bir öğrencinin getirdiği perspektifler - farklı milliyetlerden, iş işlevleri ve endüstri sektörlerinden - öğrendiğinizde, sınıf tartışmalarında değil grup çalışmasında da temel unsurlardır.

Dubai-Londra Executive MBA programı şunları sunar:

 • Yüksek burs standartlarını belirleyen titiz, talepkar ve kariyer odaklı bir program
 • İş yerindeki sorumluluklarınıza hemen uygulanan eylem, çerçeve ve düşünce araçları için fikirler
 • Odaklanmak ve genişlik ve derinlik kazanmak için geniş seçmeli dersler
 • Akademik, endüstri ve devletle sürekli ortaklık içerisinde çalışan dünyaca ünlü bir fakültenin bilgi ve deneyimi
 • Çok çeşitli ulusal ve kültürel geçmişlerden öğretim üyeleri ve katılımcılar ile çalışarak çok uluslu bir perspektif kazanma fırsatı
 • Bir dizi ülkedeki iş konularını incelemek için isteğe bağlı uluslararası görevler
 • Kariyer gelişiminizi hızlandırma ve sponsor organizasyona katkınızı geliştirme araçları
 • Tam zamanlı MBA derecesine giden yarı zamanlı bir MBA
 • Hem önde gelen dünya finans merkezleri olan Dubai ve Londra'da çalışma ve iletişim fırsatı. Londra Avantajı'na bakın.

Kariyer Darbe

Dubai-Londra EMBA kariyerimi nasıl etkileyecektir?

Amacımız dünyanın herhangi bir yerinde başarılı bir şekilde yönetmenize ve çalıştırmanıza olanak tanımaktır. Program biçimi, performansınızı derhal iyileştirmenize ve şirketinizde gerçek etkiye sahip olmanızı, yeni bilgi ve becerilerinizi göstermenizi, etkinliklerini izlemenizi ve bunları geliştirmenizi sağlar.

Dünyaca ünlü bir fakültenin desteğiyle, pratik iş durumlarını keşfedeceksiniz ve titizlikle seçilen, hırslı ve uluslararası düzeyde çeşitli yöneticiler grubu ile yönetim düşüncesinin yeni yollarını öğreneceksiniz. Bu dinamik kombinasyon, karar verme yaklaşımınızı değiştirir ve gelecekteki kariyerinizi şekillendirmek ve geliştirmek için size yeni fikirler sunar.

Dubai-Londra EMBA bana ulaşmada bana ne yardımcı olacak?

- Performansınıza anında ve maddi etkisi
- Hızlandırılmış kariyer yolu
- Teknik veya işlevsel rollerden genel müdahale aşamasına geçme
- Girişimcilik becerileri - kendi girişiminiz için iş becerilerini geliştirmek veya kuruluşunuzda yeni ve yenilikçi fikirler uygulamak
- Gerçekten uluslararası bir bakış açısı
- Dünya çapında bir ağ
- Küresel işletme yetenekleri
- Kariyer sahibi olma

MBA'nın Ötesinde

Londra Business School Executive MBA mezunları ortalama olarak mezun olduktan sonraki üç yıl içinde maaşlarını ikiye katlıyor ve dünyadaki en yüksek ücretli MBA'lar arasında yer alıyor.

EMBA mezunlarının istek ve kariyer yolları, farklı yollar alarak, yeni girişimlere giren veya yeni bir seviyeye yükselmeyi başaran - herhangi iddialı ve başarılı bir yönetici olanı yansıtır.

Kariyer Hizmetleri

Dubai-London Executive MBA öğrencilerinin tam zamanlı istihdamda olmaları ve değişik oranlarda örgütleri tarafından desteklenmesi bekleniyor. Öğrenciler, beceri geliştirme ve çevrimiçi iş ilanlarına erişebilirler.

EMBA'lar için Kariyer Hizmetlerinin odak noktası öncelikle kariyer bağımsızlığıdır. Kariyer Hizmetleri, beceri geliştirme atölyelerine ve Londra'daki Kariyer Kaynağı kitaplığına erişerek, öğrencilere kişisel kariyer stratejilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlıyor.

Kariyer Hizmetleri, okullarında kaldıkları süre boyunca Dubai-Londra EMBA öğrencilerini kariyerlerini şimdiki organizasyonlarında kullanıp kullanmamak isteyip istemediğinizi veya olası alternatifleri keşfetmek isteyip istemediğini destekleyecek.

Programı detayları


Dubai-Londra Executive MBA programı üç kısma ayrılmıştır.


İlk yıl boyunca, çekirdek ders dersleri, iki hafta sonu gününden ve iki haftasonundan oluşan dört günlük blok formatında öğretilir.

İkinci yıl boyunca, öğrenciler Londra'daki School'un seçmeli portföyünden dört seçmeli ders seçerler. Bu sırada öğrenciler bireysel bir yönetim raporu ve bir çalışma grubu projesi tamamlarlar. Dubai'de kişisel beceri geliştirme üzerine dört günlük bir modül olacak.

Üçüncü bölüm, Capstone kursu da programın ikinci yılında gerçekleşir. Capstone kursu Dubai'de düzenleniyor.

Hedef Kitle

Executive MBA sınıfımız hem programa katkıda bulunabilecek hem de programdan yararlanabilecek istisnai insanlardan oluşmaktadır. Kısacası, ders tiyatrolarına 'ekstra bir şey' getirebilen insanlar. Mevcut sınıf profilimizde görebileceğiniz gibi, çalışma geçmişi ve uyruk açısından 'tipik' bir Executive MBA öğrencisi yok. Tüm öğrencilerimizin ortak noktası, gerçek küresel, çok yetenekli iş dünyası liderleri olma potansiyeli ve motivasyonudur:

 • küresel bir ortamda rahat ve başarılı
 • İnsanları ve süreçleri etkin bir şekilde yönetebilecek
 • stratejik düşünme becerisi
 • geniş bir fonksiyon yelpazesinde kendinden emin.
Program dili:
 • Ingilizce

London Business School için 4 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Ağu 2020
Duration
2 yıl
Yarı zamanlı
Price
79,950 USD
finansman mevcuttur
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Ağu 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Ağu 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date