Eğitim Liderliğinde MBA

Genel

Program açıklaması

Indiana Eyalet Üniversitesi'nde Eğitim Liderliği MBA programına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu, Scott İşletme Fakültesi, Bayh Eğitim Fakültesi Eğitim Liderliği Bölümü ve Woodrow Wilson Ulusal Burs Vakfı ile ortaklaşa tasarlanmış benzersiz bir programdır. Bu heyecan verici MBA programının amacı, Indiana'nın okullarında öğrenmeyi önemli ölçüde iyileştirecek bilgi, beceri ve araçlara sahip yeni nesil eğitim liderlerini işe almak ve hazırlamaktır.

Bu benzersiz program, Indiana okul bölgesi liderleri tarafından Indiana'nın K-12 okullarını etkili bir şekilde yönetmek için gerekli olan yetkinliklere sahip olduğu belirlenen çalışan profesyonel eğitimciler için özel olarak tasarlanmıştır. Program tasarımı, programı sürdürürken 14 ay içinde programı tamamlamanıza olanak tanır. okul bölgenizdeki istihdam. Ayrıca, program için seçilen öğrenciler, Woodrow Wilson Ulusal Burs Vakfı'ndan programı tamamlamakla ilgili tüm masrafları karşılayacak bir Burs alacaklar.

Bu AACSB onaylı MBA, Scott College of Business'ın seçkin fakültesi ve NCATE onaylı Bayh College of Education'ın Eğitim Liderliği Bölümü tarafından desteklenecektir. Eğitim Liderliğinde MBA'nın başarıyla tamamlanmasının ardından, mezunlar Indiana Bina Seviyesi Lisansı gerekliliklerini yerine getireceklerdir.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Welcome to Scott College of Business at Indiana State University! In late 2009, our College was named after Donald W. Scott in recognition of Don and Susan Scott’s generosity and support. With the sup ... Devamını oku

Welcome to Scott College of Business at Indiana State University! In late 2009, our College was named after Donald W. Scott in recognition of Don and Susan Scott’s generosity and support. With the support of the Scott family and many other friends and alumni, the Scott College of Business is positioned for continued success and advancement of our mission and our vision. Daha Az