120298_hp-slide3.png

Gerçek dünyadaki bir işletme eğitimi kazanmak ve kariyerinizi geliştirmenize, hızlandırmanıza veya değiştirmenize yardımcı olacak uluslararası bir bakış açısı geliştirmek istiyorsanız, Fransa'nın güneyinde bulunan Nice'deki EDHEC Global MBA programı sizin için ideal bir seçim olabilir.

10 aylık program boyunca, dünyadaki her kıtadaki diğer katılımcıları paylaşma, öğrenme ve bağlantı kurma olanağına sahip olacaksınız - tipik olarak, çok çeşitli ve seçkin uluslararası bir fakülte ile birleştirilen 30 farklı milletten yaklaşık 100 öğrencimiz var. gerçekten küresel deneyim. Özel izler ve size özel projeler dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş seçenekler, programınızın 3 ay sürmesini sağlayarak programı profesyonel hedeflerinize göre uyarlamanıza olanak tanır.

KÜRESEL VİZYON, KİŞİSEL ODAK

Yoğun program, gelecekteki kariyeriniz için iş ve liderlik zihniyetinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir dizi özel parça, özel projeler ve uluslararası öğrenme gezileri ile birlikte temel iş temellerini birleştirir.

Kursun kısa süresinden dolayı Global MBA özellikle zaten güçlü bir profesyonel temeli olan adaylar için uygundur - ortalama olarak, katılımcılar 8 yıllık deneyime sahiptir, böylece YG, iş yerinden çıkacağınız için özellikle güçlü olabilir Bir yıldan daha az bir süre için ancak, hedeflerinizi ve sonraki adımlarınızı tanımlamanız ve başarmanız için gereken tüm öğrenme ve gelişmeye sahip olacak. Eğitiminizi tamamladıktan sonra 6 aylık staj yaparak deneyiminizi genişletme seçeneğiniz de olabilir.

Her ders, hem kişisel hem de profesyonel bir bakış açısıyla size pratik ve uygulanabilir öğrenim çıktıları sunmak için akademik öğretim, gerçek hayattaki vaka çalışmaları ve grup projelerinin bir bileşimini içerir.

Çekirdek modüller, sorumlu olmak için gereken temel zorluklar, stratejiler ve beceriler hakkında geniş bir vizyon sunar.

Global Learning Expedition ile Özel Parça Seçimi

Programın 1 ayı, kariyer beklentilerinize uygun olarak uzmanlığınızı geliştirmek için tasarlanmış seçmeli bir seçmeli derse ayrılmıştır. Dijital Yenilik (New York'ta 1 hafta), Liderlik (Singapur'da 1 hafta), Girişimcilik (San Francisco'da 1 hafta) veya Finans (Londra'da 1 hafta) arasından seçim yapabilirsiniz.

Özel 8 Hafta MBA Projesi

Mayıs-Haziran ayları arasındaki 8 haftalık süre, yeni edindiğiniz bilgi ve becerileri, uyarlanmış bir MBA projesi şeklinde uygulamaya koymanıza olanak tanır. Kendi kariyer hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza uyacak şekilde tasarlanmış altı seçenekten birini seçebilirsiniz: Staj, Danışmanlık Projesi, İş Planı, Sürdürülebilirlik Projesi, Araştırma Projesi veya Akademik Değişim

Kişisel Gelişim, Koçluk

EDHEC KariyerSMART Programı kişiselleştirilmiş, uluslararası bir kariyer programıdır. İşe alım süreçlerinde performansınızı arttırmak için ihtiyacınız olan bilgi, beceri, araç ve tutumları edinmenize ve sunumlar, kurslar ve görüşmelerdeki potansiyelinizi gösterebilmenize yardımcı olur. Özel atölye çalışmaları, bireysel koçluk oturumları ve gelecekteki işverenlere kariyer.

“EDHEC'deki destek ağı mükemmeldi. Mülakat tekniklerinden kişisel markalaşmaya ve ağ oluşturmaya kadar tüm aldığım tavsiyeler beni bugün bulunduğum yere yönlendirdi. Kesinlikle, yaptığım en iyi kariyer seçimi! " Charlotte Auterac, Global MBA Mezunu, İngiltere

İstisnai Öğrenme Ortamı

EDHEC Kampüsü, rakipsiz bir yaşam kalitesi ile gerçekten uluslararası bir şehir olan Nice'de yer almaktadır. EDHEC Kampüsü, Akdeniz'e bakan zarif ve modern bir komplekstir. MBA katılımcıları, yönetici eğitimi, öğrenim ve araştırmaya adanmış bütün bir kattan yararlanır.

Nice promenade

BİR BAKIŞTA PROGRAM BİLGİSİ:

Akreditasyon

AACSB, AMBA, EQUIS

Programın tipi

MBA

Program formatı

10 ay, tam zamanlı, İngilizce

Uzmanlık

1 ay uzman iz (4 seçenek)

8 haftalık özel MBA projesi (6 seçenek)

İsteğe bağlı ücretsiz Fransızca dersleri

Öğretim Dili

ingilizce

Son başvuru tarihi

30 haziran ve 15 kasım

Başlangıç tarihleri

Eylül ve Ocak

Yurtdışında eğitim veya değişim programları

Güney Afrika'ya 1 haftalık sürdürülebilirlik seferi

New York, San Francisco, Singapur veya Londra'ya 1 küresel öğrenme gezisi

MBA projesi olarak akademik bir değişim seçme seçeneği

öğretim

2 küresel iş gezisi dahil 44,000 Eur. Başvuru ücreti 150 EUR

Burslar

Mükemmellik: GMAT puanı 720 ve üstü olan adaylar için% 50 indirim

Prim: GMAT puanı 650-710 olan adaylar için% 40 indirim

Liyakat: GMAT ve akademik potansiyel temelinde% 30 azalma

1. uyruk: Her uyruktan ilk üç aday için% 20 indirim

Avrupa Mükemmellik: AB ve AEA vatandaşları için% 30 indirim

Etki Yapın: Sürdürülebilirliği sağlama potansiyeline dayalı% 30 azalma

Kabul şartları

Üniversite derecesi: lisans

Yetenek testleri:

GMAT (minimum): 550

GMAT (ortalama): 630

GRE ve TAGE MAGE de kabul edildi

Dil testleri:

IELTS (minimum): 6,5

TOEFL iBT (en az): 100, PBT - 603, TOEFL TCMB - 250

TOEIC (minimum): 850

Kaynaklar: 2

Minimum iş tecrübesi: 3 yıl

Program dili:
  • Ingilizce

EDHEC Business School için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Eylül 3, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Bilgi iste
Oca 2020
Duration
10 ay
Tam zamanlı
Price
44,000 EUR
* 2 öğrenme gezisini içeren (Güney Afrika ve uzmanlık pisti gezisi). Hızlı Ödeme İndirimi ve Garantili ve Şeffaf Burs Politikamız ile Ücretler 20 900 Avro'ya düşürülebilir.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Haziran 26, 2020
Son başvuru tarihi
Start Date
Oca 2020
End Date
Ara 18, 2020
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Haziran 26, 2020
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date

Oca 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Ara 18, 2020

EDHEC Global MBA Presentation

EDHEC GLOBAL MBA: A life changing experience - EDHEC BUSINESS SCHOOL

My MBA Story: Lucia Osoro

Executive EDUCATION & MBA Graduation

My MBA Story: Leonardo Bafunno