EGADE - Küresel İşletme ve Stratejide UNC MBA

Genel

Program açıklaması

Uluslararası çift diploma ile yönetici hedeflerinize ulaşın

Global Business & Strategy'deki EGADE - UNC MBA, küresel liderlerin eğitimine odaklanan iki prestijli işletme okulu arasında başarılı bir ortaklık sonucunda oluşturulan çift dereceli ve küresel bir MBA programıdır: Kuzey Üniversitesi Belk İşletme Fakültesi Charlotte (UNCC) 'da Carolina ve Tecnológico de Monterrey'de EGADE Business School .

Biçim Yarı zamanlı
süre 2,5 yıl
yer Monterrey
Program alımı Nisan ve Eylül
Dil ingilizce

Kariyerinizi gerçekten yeniden tanımlama şansınız

Tamamen Monterrey, Meksika'daki EGADE Business School Kampüsünde öğretilen EGADE-UNC MBA, Global Business & Strategy'ye odaklanarak çok kültürlü ortamlarda liderlik potansiyelinizi genişletmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu ittifakın doğası gereği, Monterrey'de yaşayan profesyoneller taşınmadan uluslararası bir çift diploma alma şansına sahipler.

Çok kültürlü mücadeleye katılın

Bu küresel MBA öğrencileri uluslararası organizasyonlarda rekabet avantajları sağlayan iş stratejileri kullanarak çok kültürlü bir ortamda liderlik etmeye hazırlar. Aynı çok kültürlü ortam, öğrencilerin farklı uluslardan, kültürlerden ve profesyonel geçmişlerden liderlerle kalıcı bir ağ oluştururken, sınıfta küresel bir iş perspektifi edinmelerini sağlar.

Olağanüstü bir fakülte

Her iki işletme fakültesinin fakültesi sadece farklı uluslararası ajanslar tarafından çeşitli durumlarda ödüllendirildi ve tanınmadı, aynı zamanda öğrencilerin öğrenme deneyimini zenginleştiren çeşitli profiller ve geniş yörüngelerle de övünüyor.

Buna ek olarak, bu ortak küresel fakültenin uzmanları ve liderleri, öğrencilere hem teorinin hem de pratik yöntemlerin önemli bir rol oynadığı dengeli bir öğrenme ortamı sağlar. Bu format sayesinde öğrenciler, küresel bağlamda ana eğilimleri, zorlukları, fırsatları ve modern yönetim uygulamalarını sıkı bir şekilde kavrarlar.

Yerel erişimde küresel eğitim

 • Global Business & Strategy'deki EGADE - UNC MBA programı, programın yüksek kalite standartlarını belgeleyen uluslararası bir kuruluş olan MBA Birliği tarafından akredite edilmiş bir programdır.
 • Bu programın sonunda öğrenciler Tecnológico de Monterrey'deki EGADE Business School diğeri Charlotte'daki North Carolina Üniversitesi'ndeki Belk College of Business'tan Global MBA ve Strateji dalında ortak sertifika olmak üzere iki MBA derecesi kazanır.
 • Program tamamen Monterrey'deki EGADE Business School hafta sonları yürütülen bir yürütme formatı ile öğretiliyor. Kursların yarısı Belk İşletme Fakültesi öğretim üyeleri tarafından yerinde oturumlar ve video konferanslar yoluyla, diğer yarısı EGADE Business School öğretim üyeleri tarafından yerinde oturumlar aracılığıyla verilmektedir.
 • Öğrenciler, Amerika Birleşik Devletleri'nin ikinci büyük finans merkezi olduğu bilinen Kuzey Karolina, Charlotte'daki Belk İşletme Fakültesi'nde bir haftalık yaz kursuna hatta bir sömestr alma fırsatına sahipler.

İki platform birden daha iyidir

Global Business & Strategy'deki EGADE - UNC MBA, Monterrey Kampüsündeki EGADE Business School tamamen UNCC ve EGADE tarafından yönetilen North Carolina Üniversitesi'nde (UNCC) bir haftalık yaz kursuyla tamamen İngilizce olarak verilmektedir. .

Küresel bir iş ağının ayrıcalığı

Bu uluslararası ittifaka ek olarak, EGADE Business School öğrencileri, dünyanın en büyük işletme okulları ağı olan Global Management for Advanced Management'a katılıyor ve bu da aşağıdaki gibi daha fazla uluslararası deneyime erişmelerini sağlıyor:

 • Küresel Ağ Haftaları
 • Küçük Ağ Çevrimiçi Kursları (SNOC'lar)

Kabul şartları hakkında daha fazla bilgi edinin

Bu çift MBA derecesine kabul oldukça rekabetçi. Kabul komitesi, başvuru sahibinin mesleki ve akademik geçmişinin her nicel ve nitel yönüne bakarak her başvuruyu dikkatle inceler ve akademik başarı ve profesyonel büyüme potansiyelini değerlendirir.

Kabul şartları

Profesyonel deneyim 3 yıl
Yaş aralığı 30 - 44
Eğitim Lisans derecesi
Minimum / Ortalama test puanları 550/600 PAEP (veya GMAT / GRE / Yönetici Değerlendirmesi eşdeğeri)
Dil İngilizce yeterlilik sınavı (TOEFL, IBT veya muadili)
Ek gereksinimler
 • Başvuru Formu
 • Kabul testi puanı (PAEP veya eşdeğeri)
 • İki profesyonel tavsiye mektubu
 • CV Güncelleme
 • Resmi belgeler
 • İngilizce yeterlilik sertifikası (TOEFL veya eşdeğeri)
 • Amaç ifadesi
 • Program yöneticisi veya öğretim üyesi ile röportaj
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Devamını oku

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Daha Az
Meksika şehri , Monterrey , Guadalajara , Santiago de Querétaro , Lima + 4 Daha fazla Daha az