EMBA Petrol ve Gazda

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

KBTU İşletme Okulu'nun MBA programları öğrencileri eğitmek ve liderlik pozisyonlarına hazırlamayı amaçlamaktadır. Küresel vizyonu ve ulusötesi kültür anlayışını destekliyoruz ve öğrencilerin günümüzün karmaşık birbirine bağlı dünyasında iş yapmanın zorluklarına yaratıcı ve rasyonel çözümler bulma yeteneklerini geliştiriyoruz. Mezunlarımız, bir girişimden ulusötesi şirkete kadar her boyuttaki işletmeyi etkin bir şekilde yönetme ve şirketlerini başarıya götüren stratejileri uygulama konusunda farkındalık geliştirmektedir.

KBTU MBA Programı ler Avantajları

 • Sağlam bir temel ve uzmanlık bilgisi olan öğretim programı
 • Yüksek akademik niteliklere ve mesleki deneyime sahip uluslararası bir fakülte havuzu.
 • Profesyonel ağ fırsatları.
 • Eşzamanlı olarak çalışın ve çalışın - deneyiminizi bütünleştirin ve iş ufkunuzu genişletin.

Bloomberg Finansal Laboratuvarı

 • KBTU, Kazakistan'da bankalar, yatırım şirketleri ve şirket departmanlarındaki finans uzmanları tarafından dünya çapında kullanılan gerçek zamanlı veri ve analizler için küresel bir platform olan Bloomberg Professional'ı kurduran ilk üniversite oldu.
 • Laboratuvar, öğrencileri pazar istihbaratı, finansal ve risk analizi ve büyük veri analitiği gibi çeşitli alanlarda başarılı olmaya hazırlamamıza yardımcı oluyor.

EMBA Petrol ve Gazda

Petrol ve Gaz programındaki kurumsal EMBA, katılımcıların iş başarısı için petrol ve gaz endüstrisine özgü kilit konular hakkında özel bir anlayış geliştirerek kariyerlerini daha da geliştirmeye hazırlamalarını hedeflemektedir. Temel iş konularının temeli üzerine inşa edilen uzmanlık alanı, jeolojinin temellerinin bir değerlendirmesini, sektörü etkileyen önemli jeopolitik meseleleri, petrol ve gaz varlığını ve proje yönetimini ve değerlemesini içerir.

Program beni

EMBA programı, çekirdek modüller (3 modül), petrol ve gaz endüstrisi üzerine bir uzmanlık modülü, strateji geliştirmeye odaklı bir entegrasyon modülü ve program için toplam 10 kredilik (150 akademik saat) toplam Staj, İş Projesi ve Kapsamlı Sınavdan oluşmaktadır. toplam 52 kredi.

Modüller:

 • Modül 1. Liderlik - insanlar ve kuruluşlar
 • Modül 2. Finansal Strateji, araştırma, muhasebe ve finans
 • Modül 3. Pazarlama ve Değişim
 • Modül 4. Petrol ve Gaz:
  • Petrol ve Gaz Ekonomisi ve Siyaseti
  • Petrol ve Gaz Operasyon Yönetimi
  • Petrol ve Gaz Proje Yönetimi
  • Jeoloji - Arama ve Üretim Temelleri
 • Modül 5. Entegrasyon Modülü: Rekabet Avantajı için BT'nin Stratejik Entegrasyonu

Maliyetleri Programla

Program maliyetleri, karşılıklı olarak kararlaştırılan katılımcı sayısına ve program yapısına dayanmaktadır.

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of ... Devamını oku

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of science for the benefit of the region and the country as a whole. The strategic vision of the University is to promote the ideals of academic excellence, scientific progress, and national well-being, to maintain the status of an undisputed leader in the field of technical and business education. The major goals and ambitions of the university are the creation of a scientific and educational center with highly qualified scientific and pedagogical potential and a developed modern material and technical base, the development of a dual vocational training, training of highly qualified specialists who have professional and personal competencies with emphasis on financial, power-generating sector, spheres of high and information technologies and the maritime industry. Daha Az