Filter
EMBA
Birleşik Krallık England Nottingham Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Yönetici MBA Programları içinde İş Yönetimi Nottingham Birleşik Krallık 2019

Hali hazırda belirli bir iş deneyimi olan profesyoneller için tasarlanmış olan Yönetici İşletme yönetim yüksek lisans programı, öğrencilere kariyerlerinde ilerleme fırsatı sunmak üzere tasarlanmış bir programdır. Gerçek yaşam iş deneyimleri öğrenmeyi iyileştirdiği için okurken çalışabilirsiniz de.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Nottingham Robin Hood, iki büyük tiyatro ve çok sayıda müze ve galeriler efsanesi tanınır. Ayrıca, uluslararası olan 12 bin olmak üzere toplam bin 60 öğrenci var iki üniversite, ev sahipliği yapmaktadır.

Yarı zamanlı EMBA içinde İş Yönetimi Nottingham Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Yönetimi, Nottingham

Dereceler
Konum
Birleşik Krallık
England
Nottingham
Eğitim türü
Hız
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Executive MBA, size gelişmekte olan yöneticilerin ihtiyaçlarını karşılayan gelişmiş yönetim eğitimi sunan, esnek bir çalışma ile zorlu bir kariyer birleştirmek için bir f ... [+]

genel bakış

Executive MBA, size gelişmekte olan yöneticilerin ihtiyaçlarını karşılayan gelişmiş yönetim eğitimi sunan, esnek bir çalışma ile zorlu bir kariyer birleştirmek için bir fırsat sunuyor.

Üst düzey yöneticiler ve yöneticiler, çalışmalarını sürdürürken kariyerlerini sürdürebilmeleri için tasarlandı. Executive MBA, değer yaratmak, organizasyonel etkinliği arttırmak ve başarılı bir değişim için başkalarıyla birlikte çalışma yeteneğinizi geliştirir.

Bir işletmenin işleyişine dair genel bir yönetim bakış açısı ve hızla değişen bir çevreye nasıl entegre edilebileceği hakkında bir işletme işletmesinin faaliyetlerini ve yönetilmesi gereken pratik beceriler hakkında güncel bilgi ve anlayışla birlikte size sunacaktır. onlar. Kurs üyeleri tipik olarak en az beş yıllık yönetim deneyimine sahipken, ortalama 10 yıldan fazladır.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku