MBAProgramlari.com

En iyi Yarı zamanlı İşletme Eğitimleri içinde İş Yönetimi West Lafayette Amerika Birleşik Devletleri 2019

Lisans eğitimi aldıktan ve bir süre iş deneyimi elde ettikten sonra bir sonraki adımınız Yönetici MBA (EMBA) programına katılmak olacaktır. Program finans, muhasebe ve pazarlama gibi temel konularla liderlik çalışmalarını birleştirerek sizi yüksek düzey yönetici ve yönetim pozisyonlarına hazırlamaktadır.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

West Lafayette neredeyse tamamen güzel kırmızı tuğladan oluşan Indiana bir üniversite şehridir. Şehir öncelikle mühendislik ve teknoloji programı ile tanınan üniversitelerin bir bütün ana ev sahipliği yapmaktadır.

Yarı zamanlı EMBA Programı içinde İş Yönetimi West Lafayette ABD'nde

1 Sonuçlar İş Yönetimi, West Lafayette Filter

IMM Küresel Yönetici MBA

Krannert Executive Education, Purdue University
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 19 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette

IMM Global Executive MBA programı, 20 yılı aşkın süredir, yöneticilerin ve şirketlerin uluslararası ekonomide daha etkin katılımcılar olmasına yardımcı olmuştur.