MBAProgramlari.com

Top Yarı zamanlı Yönetici MBA Programları içinde İş Yönetimi in Oestrich-Winkel Almanya 2019

Hali hazırda belirli bir iş deneyimi olan profesyoneller için tasarlanmış olan Yönetici İşletme yönetim yüksek lisans programı, öğrencilere kariyerlerinde ilerleme fırsatı sunmak üzere tasarlanmış bir programdır. Çalışırken eğitiminize devam edebilirsiniz, gerçek iş ortamı aynı zamanda eğitim deneyiminizi de iyileştirecektir.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Oestrich-Winkel Hesse, Almanya eyaletinde Rheingau-Taunus-Kreis bir şehridir. Şehir Rheingau Musik Festival olmak Bunlar arasında çeşitli etkinlikler ev sahipliği yapıyor. Bu EBS Universität für Wirtschaft und Recht ev sahipliği yapmaktadır.

Yarı zamanlı Yönetici MBA Derecesi içinde İş Yönetimi in Oestrich-Winkel Almanya'da

1 Sonuçlar İş Yönetimi, Oestrich-Winkel Filter

Yürütme mba - durham-ebs (dual ödülü)

Durham University Business School
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Almanya Oestrich-Winkel Birleşik Krallık Durham + 2 daha

Durham Üniversitesi Business School ve Almanya'da European Business School (EBS): - Executive MBA Durham ve EBS, size iki saygın kurumların birleşik güçlü yararlanma fırsatı verir. Bu ikili ödül size bugünün iş dünyasında içine bir fikir vermek için, hem İngiltere özgü ve Avrupa deneyimlerinden.