Filter
EMBA
Avustralya New South Wales Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı EMBA'ler içinde İş Yönetimi New South Wales Avustralya 2019

EMBA lisans programları tam zamanlı çalışan profesyoneller için esnek ve uygun eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Günümüzün 's iş piyasasında, o ' kolay değil bir rekabet avantajı bulmak için. Çalışan ve işsiz iki kişi bir EMBA için sabırsızlanıyoruz.

Avustralya sadece 23 milyon bir topluluk olmasına rağmen dünyada yabancı öğrencilerin en büyük üçüncü numarası vardır. Bu güçlü akademik kimlik, ama Avustralya kurumlar gibi yüksek şehirler olarak sıralanır olduğunu anavatanı etrafında ev onları.

Yarı zamanlı Yönetici MBA Programı içinde İş Yönetimi New South Wales Avustralya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Yönetimi, New South Wales

University of Wollongong Faculty of Business

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü ... [+]

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü sunar.

Program, iş ve profesyonel yaşam döngüsünün tüm aşamalarında en iyi iş uygulamalarını belirleyerek, uygulayarak ve yöneterek dinamik iş ortamına cevap vermek için gereken becerileri geliştirir.

Tüm iş modellerinin yönetimine etkin cevaplar verebilmek için liderlik becerileri ve yaklaşımları geliştirilmiştir. Mezunlar, müşteri odaklı sonuçların sağlanmasında yenilikçi, vizyoner ve stratejik olacak şekilde donatılmıştır.

Üst düzey yöneticilerin işlerini yönetmelerine ve taahhütlerini yerine getirmelerine izin vermek için, program, haftasonu boyunca, bir hafta sonu ve yoğun bir offshore çalışma turu da dahil olmak üzere yoğun bir modda öğretilir.... [-]

Avustralya North Wollongong
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku