Filter
EMBA
Avustralya New South Wales North Wollongong Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı İşletme Eğitimleri içinde İş Yönetimi North Wollongong Avustralya 2019

Yönetici MBA (EMBA) derecesi yönetici liderlik ve yönetim pozisyonlarında gerekli becerileri almaya hazır deneyimli profesyoneller için tasarlanmıştır. Program liderlik, finans, pazarlama ve diğer bağlantılı konuların inceliklerini işlemektedir.

Avustralya lisans derecesi takip öğrenciler için sübvanse yüksek öğrenim vardır. Ayrıca kredi ve yüksek lisans öğrencileri için hibe vermek. Yüksek öğrenim çalışmanın herhangi bir alanda sunulan bir doktora için lisans düzeyinde başlar.

Yarı zamanlı Yönetici MBA Derecesi içinde İş Yönetimi North Wollongong Avustralya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Yönetimi, North Wollongong

Dereceler
Konum
Avustralya
New South Wales
North Wollongong
Eğitim türü
Hız
University of Wollongong Faculty of Business

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü ... [+]

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü sunar.

Program, iş ve profesyonel yaşam döngüsünün tüm aşamalarında en iyi iş uygulamalarını belirleyerek, uygulayarak ve yöneterek dinamik iş ortamına cevap vermek için gereken becerileri geliştirir.

Tüm iş modellerinin yönetimine etkin cevaplar verebilmek için liderlik becerileri ve yaklaşımları geliştirilmiştir. Mezunlar, müşteri odaklı sonuçların sağlanmasında yenilikçi, vizyoner ve stratejik olacak şekilde donatılmıştır.

Üst düzey yöneticilerin işlerini yönetmelerine ve taahhütlerini yerine getirmelerine izin vermek için, program, haftasonu boyunca, bir hafta sonu ve yoğun bir offshore çalışma turu da dahil olmak üzere yoğun bir modda öğretilir.... [-]

Avustralya North Wollongong
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku