Filter
EMBA
Avustralya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Hepsini İncele Yarı zamanlı İşletme Eğitimleri içinde İş Yönetimi Avustralya'da 2019

Hali hazırda belirli bir iş deneyimi olan profesyoneller için tasarlanmış olan Yönetici İşletme yönetim yüksek lisans programı, öğrencilere kariyerlerinde ilerleme fırsatı sunmak üzere tasarlanmış bir programdır. Gerçek yaşam iş deneyimleri öğrenmeyi iyileştirdiği için okurken çalışabilirsiniz de.

Avustralya SW Pasifik, Commonwealth üyesi devlet, güney yarımkürede bir ada ülkesi ve kıta.

Yarı zamanlı EMBA Programı içinde İş Yönetimi Avustralya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Yönetimi, Avustralya

University of Wollongong Faculty of Business

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü ... [+]

Master of Business Administration Executive (EMBA) yöneticiler, yönetici pozisyonları ve girişimciler için isteyenler için entegre teorik ve profesyonel yetenekler bütünü sunar.

Program, iş ve profesyonel yaşam döngüsünün tüm aşamalarında en iyi iş uygulamalarını belirleyerek, uygulayarak ve yöneterek dinamik iş ortamına cevap vermek için gereken becerileri geliştirir.

Tüm iş modellerinin yönetimine etkin cevaplar verebilmek için liderlik becerileri ve yaklaşımları geliştirilmiştir. Mezunlar, müşteri odaklı sonuçların sağlanmasında yenilikçi, vizyoner ve stratejik olacak şekilde donatılmıştır.

Üst düzey yöneticilerin işlerini yönetmelerine ve taahhütlerini yerine getirmelerine izin vermek için, program, haftasonu boyunca, bir hafta sonu ve yoğun bir offshore çalışma turu da dahil olmak üzere yoğun bir modda öğretilir.... [-]

Avustralya North Wollongong
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku