Filter
EMBA
Birleşik Arap Emirlikleri Al Jazirah Al Hamra Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Yönetici MBA Dereceleri içinde İş Yönetimi in Ras Al Khaimah Birleşik Arap Emirlikleri 2019

Bir EMBA çözüm olabilir. Bu sizin iş saklamanızı sağlar, uzmanlardan öğrenmek ve hemen geri iş gücü yeni becerileri uygulamak.

Birleşik Arap Emirlikleri Eğitim yararları vardır: mezuniyet ve Körfez region.In ek olarak en iyi üniversitelerinden bazı sonra güneş, deniz, kum, vergisiz kazanç, diğer ülkelerde bulunan yüksek sırada üniversitelerin bir dizi şube kampüsleri var BAE.

Ras al-Khaimah Birleşik Arap Emirlikleri kuzey bölgelerinde bulunan yedi emirlikten biridir. Adını "Çadır Başı" anlamına ve 250.000 'den fazla nüfusu ev sahipliği yapmaktadır. Birkaç yerler ve popüler bir turizm merkezi yapma müze bulunmaktadır.

Yarı zamanlı Yönetici MBA Derecesi içinde İş Yönetimi in Ras Al Khaimah Birleşik Arab Emirlikleri'nde

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Yönetimi, Al Jazirah Al Hamra

Dereceler
Konum
Birleşik Arap Emirlikleri
Al Jazirah Al Hamra
Eğitim türü
Hız
University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Bu program BAE öğretilir. Executive MBA üst düzey yöneticiler olmaya hazırlanan profesyoneller için part-time programdır. Onun odak noktası üzerinde düşünmeye ve iş ve yö ... [+]

Bu program BAE öğretilir

A Yönetici MBA üst düzey yöneticiler olmaya hazırlanan profesyoneller için part-time programdır. Onun odak noktası üzerinde düşünmeye ve iş ve yönetim uygulamalarını geliştirmek için bilgi ve stratejik yönetim konularında anlayış geliştirilmesi üzerinde olduğunu. Program tam zamanlı iş talepleri ile dovetail için tasarlanmıştır.

ders hakkında

Ne olursa olsun çalışmak nasıl sanayi veya ticaret bölümü, Executive MBA ders problemleri ve işletmelerin karşılaştığı zorluklar ve kuruluşların bir eleştirel bir anlayış kazanıyor size yardımcı ve olası çözümleri belirlemek için analitik ve eleştirel fakülte ile donatmak olacaktır. Bu nitelikler prestijli işverenler tarafından aranır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Al Jazirah Al Hamra
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku